پنج مقاله محبوب ماشین آلات در سال 2020

پنج مقاله محبوب ماشین آلات در سال 2020

از نمایشگاه ConExpo گرفته تا فراگیری COVID-19 و نمایش های تلویزیونی و بازی های ویدئویی، دنیای تجهیزات سنگین عناوینی ایجاد کرد که در سال 2020 به بیرون از مخاطب معمول خود سرازیر شد.

پنج مقاله برتر خوانده شده در طول سال 2020 در سایت ژورنال تجهیزات عبارتند از:

5. بازسازی چاه نفت در آلبرتا

پنج مقاله محبوب ماشین آلات در سال 2020

در ماه جولای، خدمات انرژی Backwoods Energy، یکی از بزرگترین مشاغل متعلق به بومیان کانادا، برنامه بازسازی سایت وزارت انرژی آلبرتا (SRP) را آغاز کرد. این برنامه گام قابل توجهی در تسریع فعالیت های احیا در 56 سایت اولیه چاه نفت در زمین های Enoch Cree Nation در لبه غربی ادمونتون به وجود آورد. 

در سایت هایی با حداقل تأثیرات زیست محیطی، تلاش های بازسازی نیازمند حذف فقط چند کامیون پر از خاک است. با این وجود، در مورد مناطق بزرگتر، تلاش برای پاکسازی بیش از 10،000 متر مکعب خاک است.

برای هر چاه بین 448 و بیش از 1600 ساعت کار (واحد سنجش کار به ویژه در صنعت، مقدار کار یک نفر در یک ساعت) برای مکان های بزرگتر لازم است. 

رئیس بیلی مورین از Enoch Cree Nation گفت: "بسیاری از چاه های نفت در زمین های ملت ما در دهه 1950 حفاری شده اند و نیاز به بازسازی و احیا دارند که بدون حمایت این برنامه امکان پذیر نخواهد بود. بازگشت سرزمین ما به حالت طبیعی خود زمینه استفاده مناسب تر در آینده را فراهم می کند."

4. نفرین جزیره اوک

پنج مقاله محبوب ماشین آلات در سال 2020

در ماه مارس، فصل هفتم The Curse of Oak Island به پایان رسید.

در آخرین فصل این مجموعه، تجهیزات Strongco نقش مکمل را ایفا کردند.

بیش از 3.13 میلیون نفر برای تماشای شکارچیان ثروت ماری و ریک لاگینا در جستجوی کشف آثار باستانی گمشده - از گنجینه های معبد، جواهرات ماری آنتوانت و دست نوشته های گمشده شکسپیر تا صندوق میثاق - که گفته می شود همه در جزیره اوک در نوا اسکوشیا قرار دارد.

اعضای نمایشگاه برای حفاری و پاکسازی به ماشین آلات قدرتمند و کم مصرف نیاز داشتند. آنها دو قطعه از تجهیزات ساخت و سازی ولوو را انتخاب کردند: بیل مکانیکی خزنده متوسط EC200E و ECR145E.

استفان جورج، معاون منطقه ای شرق کانادا برای استرانگکو گفت: "ما بیش از طرفداران نمایش هستیم. ما با ارزش های مارتی و ریک ارتباط برقرار می کنیم؛ ذکاوت ، استقامت و تعهد آنها." برای مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید.

3. ساخت و ساز ضروری است

پنج مقاله محبوب ماشین آلات در سال 2020

در ماه مارس، تحقق قرنطینه به دلیل همه گیر شدن COVID-19، ساخت و ساز در انتاریو در امان ماند.

نخست وزیر داگ فورد اعلام كرد كه دولت برای "مسطح كردن منحنی" مشاغل غیر ضروری را تعطیل خواهد كرد. با این حال، ساخت و سازها، معادن و جنگلداری با پروتکل های مناسب مجاز به ادامه کار بودند.

تعمیر و اجاره تجهیزات سنگین و راه سازی و نگهداری، خدمات اساسی محسوب می شوند. برای مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید.

2. نمایشگاه ConExpo 2020

پنج مقاله محبوب ماشین آلات در سال 2020

همزمان با افزایش ترس از ویروس کرونا، غرفه داران نمایشگاه ConExpo شرکت خود را در نمایشگاه لاس وگاس تأیید کردند.

با لغو نمایشگاه با حدود 1.7 درصد از 251000 متر مربع فضا، ConExpo توانست حدود 1400 متر مربع از فضای لغو شده را دوباره بفروشد. 

در کل ثبت نام برای ConExpo بیش از 130000 نفر بوده است. 

به دلیل شیوع و ادامه نگرانی های مربوط به ویروس کرونا، تمام حوزه های تجاری در گروه ولوو تصمیم گرفتند در ConExpo 2020 شرکت نکنند. با این حال، نمایش دهندگان ولوو در نمایشگاه باقی مانده بودند.

بعد از اینکه COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر جهانی اعلام شد، سازمان های ConExpo تصمیم گرفتند که روز آخر نمایش را به دلیل امنیت عمومی لغو کنند.

1.   Pac-Man کاترپیلار

پنج مقاله محبوب ماشین آلات در سال 2020

بیشترین مقاله خوانده شده در ژورنال تجهیزات در این سال شامل تفریح گسترده ژورنال در صفحه بازی Pac-Man بود.

ژورنال برای جشن 95 سالگی خود، یک صفحه بازی عظیم Pac-Man ایجاد کرد، جایی که اسکرید استیرها به عنوان شخصیت های بازی عمل می کردند.

به عنوان بخشی از مجموعه فیلم های Cat Trials، بازی Pac-Man در نسخه 49.5 متر در 55 متری بازی نمادین ساخته شد و در بازی از جدیدترین تجهیزات، درجه و تکنولوژی از راه دور کاترپیلار استفاده شد. 

امسال Pac-man چهلمین سالگرد تاسیس خود را نیز جشن گرفت.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21618