ساخت و ساز، معدن و جنگلداری جزء خدمات اساسی در انتاریو تلقی می شود

ساخت و ساز، معدن و جنگلداری جزء خدمات اساسی در انتاریو تلقی می شود

در جهت تلاش استان برای جلوگیری از گسترش COVID-19، اشکال مختلف ساخت و ساز، معدن و جنگلداری در لیست خدمات اساسی انتاریو قرار گرفت.

روز دوشنبه، 23 مارس، نخست وزیر داگ فورد اعلام كرد كه دولت استان برای تسطیح منحنی، مشاغل غیر ضروری را تعطیل خواهد كرد. لیست مشاغل ضروری دوشنبه شب منتشر شد. مشاغل لازم است از ساعت 11:59 بعد از ظهر تعطیل شوند. 

فورد روز دوشنبه طی یک کنفرانس خبری گفت: "این یک تصمیم بسیار بسیار سختی بود، اما تصمیم درستی بود. اهمیت این دستور از دست من فرار نمی کند."

تعمیر و اجاره تجهیزات سنگین و همچنین راه سازی و نگهداری از خدمات ضروری قلمداد می شود.

همچنین خدمات تاسیساتی و مشاغلی که از ارائه خدمات رفاهی و اجتماعی پشتیبانی می کنند نیز مجاز به ادامه فعالیت هستند.

برای سایت های ساخت و سازی، انواع مختلف پروژه ها می توانند به عنوان خدمات ضروری به کار خود ادامه دهند، از جمله:

پروژه ها و خدمات ساخت و سازی مرتبط با بخش مراقبت های بهداشتی، از جمله امکانات جدید، توسعه، بازسازی و تبدیل فضاهایی که می توانند برای فضای مراقبت های بهداشتی دوباره استفاده شوند. 

پروژه ها و خدمات ساختمانی مورد نیاز برای اطمینان از عملیات ایمن و قابل اعتماد در زیرساخت های مهم استانی، از جمله حمل و نقل، انرژی و بخش های عدالت فراتر از نگهداری روزمره

کارهای ساخت و سازی و خدمات، از جمله خدمات تخریب، در بخشهای صنعتی، تجاری، نهادی و مسکونی.

کارهای ساخت و سازی و خدماتی که از پروژه های بازسازی محیط زیست بهداشت و ایمنی پشتیبانی می کند.

ساخت و ساز در حالی ادامه خواهد داشت که فورد به شرکت های ساخت و سازی هشدار داد که باید اطمینان حاصل شود که آنها با رعایت پروتکل های بهداشتی کار می کنند.

وی گفت: "اقدام برخی از شرکت ها غیر قابل قبول است و باید اصلاح شود یا با تعطیلی کار روبرو شود. در سایت های بزرگ ساخت و ساز در مرکز شهر، به من نشان داده است که مواد بهداشتی مناسبی ندارند. کار خود را با هم انجام دهید. مراقب کارگران ساخت و سازی خط مقدم خود باشید."

انواع مختلف استخراج نیز به عنوان خدمات اساسی در نظر گرفته شده است، از جمله: 

عملیات استخراج، تولید و فرآوری

اکتشاف و توسعه معدن 

تأمین و خدمات معدنی که از زنجیره های تأمین در صنعت معدن از جمله حفظ عملیات، بهداشت و ایمنی پشتیبانی می کنند.

مشاغلی که مواد شیمیایی و گازهایی را که برای حمایت از آزمایشگاه های تحلیلی بخش منابع طبیعی و بخش های آب آشامیدنی و فاضلاب و سایر مشاغل ضروری، فراهم می کنند.

مشاغلی که تداوم جهانی عرضه محصولات جنگلداری (به عنوان مثال چوب، خمیر کاغذ، کاغذ، سوخت چوب و غیره) را تضمین می کنند.

مشاغلی که از تداوم جهانی دانه بندی برای پشتیبانی از تعمیرات اساسی زیرساخت ها و نیازهای واکنش اضطراری (به عنوان مثال کیسه های شن، موانع سنگی و غیره) اطمینان حاصل می کنند.

مشاغلی که تداوم جهانی تأمین نفت و فرآورده های فرعی نفت را تضمین می کنند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21619