کمک تجهیزات استرانگکو در حل نفرین جزیره اوک

کمک تجهیزات استرانگکو در حل نفرین جزیره اوک

تجهیزات Strongco (استرانگکو) اخیراً در پربیننده ترین برنامه تلویزیونی History Channel، نفرین جزیره اوک، نقش پشتیبانی را ایفا کردند.

فصل 7 سریال نفرین جزیره اوک ( Curse of Oak Island) در ماه نوامبر آغاز به کار کرد و تا پایان این ماه ادامه دارد.

بیش از 200 سال، شکارچیان گنج، از جمله فرانکلین دی  روزولت، در این جزیره کوچک به دنبال گنج پنهان آن بودند.

در فصل هفتم نمایش، بیش از 3.13 میلیون نفر برای تماشای شکارچیان ثروت ماری و ریک لاگینا در جستجوی آثار باستانی گمشده - از گنجینه های معبد، جواهرات ماری آنتوانت و دست نوشته های گمشده شکسپیر تا صندوق میثاق - آمدند. گفته می شود همه آنها در جزیره اوک در نوا اسکوشیا هستند.

تجهیزات سنگین استرانگکو کاملاً مناسب بازی The Curse of Oak Island بود. 

استفان جورج، معاون منطقه ای شرق کانادا برای استرانگکو گفت: "ما بیش از طرفداران نمایش هستیم. ما با ارزش های مارتی و ریک ارتباط برقرار می کنیم؛ ذکاوت، استقامت و تعهد آنها."

برادران اهل میشیگان مجذوب سوالات قدیمی در مورد گنج پنهان بودند که حق مالکیت جزیره اوک را در سال 2014 خریداری کردند. مجموعه آنها به بررسی تاریخ، داستان و گمانه زنی های مربوط به حافظه پنهان از جمله تلاش های گذشته برای بازیابی آن می پردازد.

بعد از شش فصل ادامه داستان داغ تر شد و همان جا استرانگکو وارد صحنه شد. 

تجهیزات سنگین در جزیره اوک

اعضای نمایشگاه برای حفاری و پاکسازی به ماشین آلات قدرتمند و کم مصرف نیاز داشتند. آنها دو قطعه از تجهیزات ساختمانی ولوو را انتخاب کردند: بیل مکانیکی خزنده متوسط EC200E و ECR145E، که آنها را می توان در چندین قسمت پایانی مشاهده کرد.

EC200E اولین بار در نمایشگاه باما ( Bauma) ساخته شد و یک گزینه بیل مکانیکی جدید بین ماشین های 16 و 22 تنی ولوو را فراهم می کرد. حداکثر قابلیت حفاری EC200E  ده متر و حداکثر عمق حفاری 6.8 متر با ظرفیت بارگیری 7320 کیلوگرم است. بیل مکانیکی به موتور Tier 4 Final D4 Volvo با قدرت 154 اسب بخار مجهز شده است.

بیل مکانیکی ولوو بدون نوسان دم برای کارهای سنگین واقع در فضاهای تنگ و محدود ایده آل بود.

بیل مکانیکی ECR145E، 14435 کیلوگرمی تا 16677 کیلوگرمی، مجهز به موتور 121 اسب بخار می تواند حداکثر 3700 کیلوگرم بارگیری کند. همچنین، دارای حداکثر ارتفاع حفاری 8.3 متر و حداکثر عمق حفاری 5.5 متر است.

برای پاکسازی آسان پس از شکار یک روزه گنج، از آن به عنوان ابزاری همه منظوره ، پشتیبانی شده توسط EC200E ، یک مدل آگاه به سوخت برای مطابقت با دستورالعمل های دقیق آلایندگی استفاده شد.

ماشین های ولوو قدرت مانور و بهره وری انرژی را ارائه می دهند؛ در طول کل مراحل فیلمبرداری ستایش قابل توجهی را پشت صحنه به دست آوردند. شرکت استرانگکو، یک فروشنده تجهیزات چند منظوره سیار است که در سراسر کانادا فعالیت می کند. استرانگکو تجهیزات مورد استفاده در بخش های مختلف از جمله ساخت و ساز، زیرساخت ها، معادن ، نفت و گاز، تاسیسات، شهرداری ها، مدیریت پسماند و جنگلداری را به فروش می رساند. این شرکت حدود 500 کارمند دارد که از 26 شعبه در کانادا به مشتریان خدمات ارائه می دهند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21620