آخرین معرفی های ماشین آلات در ماه اخیر

آخرین معرفی های ماشین آلات در ماه اخیر

گردآوری تجهیزات:
لودر کوماتسو WA480-8 را با سطل جدید معرفی میکند؛ کشف جدید Gradall ، بیل های مکانیکی هستند که در صدر فرایتلاینر M3 قرار دارند؛ مانیتو Gehl RT215 / Mustang 2150RT CTL را راه اندازی می کند؛ بابکت اولین تله هندلر V723 را عرضه می کند.

 بابکت تله هندلر V723 را با عرض کم و بدون DPF عرضه می کند

بابکت خط تولید تله هندلر خود را در اندازه 7،000 - 8،000 پوند گسترش داده است، عرض کم ماشین موجب مانور راحت در سایت های کاری و حمل بارهای سنگین میشود. V723 می تواند بارهایی تا 7،700 پوند را در حداکثر ارتفاع 7متر بالا ببرد.


V723 بر روی یک موتور دیزلی با توربوشارژر 100 اسب بخار اجرا می شود که نیازی به فیلتر ذرات دیزلی ندارد. شرکت می گوید طراحی آن در محفظه احتراق باعث کاهش ذرات جامد می شود. این موتور جهت افزایش دید و دسترسی برای تعمیر و نگهداری در کنار نصب شده است و اطراف و پایین آن با یک قاب فولادی ضخیم محافظت میشود. محافظ لاستیکی موتور شوک را کاهش می دهد.


بابکت همچنین تمیز کردن گرد و غبار و باقی مانده از رادیاتور را با یک فن برگشت پذیر خودکار آسان تر ساخته است. فن خنک کننده می تواند با فشار دادن یک دکمه یا تنظیم آن به طور خودکار در فواصل زمانی مختلف فعال شود.


 لودرهای کامپکت جدید Gehl RT215 / Mustang 2150RT، با فشرده سازی بیشتر و قدرت بالابری:
مانیتو دو لودر جدید کامپکت راه اندازی کرده است. این شرکت می گوید  لودر، مواد بیشتری را فشرده و بارهای سنگین تری را بلند می کند.
Gehl RT215 و Mustang 2150RT دارای ظرفیت عملیاتی 2،150 پوند و بالابری 10 فوت می باشند. آنها دارای یک موتور دیزلی 72 اسب بخار هستند.
هیدرولیک کمکی استاندارد با جریان بالا می تواند انواع اتصالات را اداره کند. CTL ها دارای یک شاسی جوش داده شده برای پایداری و سواری روان تر می باشند.

کشف جدید Gradall ، بیل های مکانیکی هستند که در صدر فرایتلاینر M3 قرار دارند و به عنوان "اولین کراس اُور" معرفی میشوند:
پس از معرفی مدل های اولیه به عنوان یک راه حل در برابر طوفان در اواخر سال 2017، Gradall با نسخه به روز شده از خط تولید بیل های مکانیکی خود بازگشت.

در حالی که مدل های نسل قبلی در فرایتلاینر M2 ساخته شده اند، مدل های جدید در حال حاضر بر روی شاسی کامیون فرایتلاینر M3 قرار گرفته اند. به علت چرخش کامل، میله بیل تلسکوپی و حمل و نقل آسان در محیط های کار، این دستگاه جدید را اولین "بیل مکانیکی کراس اُور" در صنعت می نامند.


Gradall می گوید که این بیل ها قادر به انجام کار بیشتر برای بهره برداری بالاتر هستند. این بیل مکانیکی با بهره گیری از طیف وسیعی از دکمه های تغییرسریع و میله بیل مثلثی که 220 درجه چرخش دارد، می تواند حفاری، جایگزینی مخازن، محوطه سازی، کاشت، کنترل پوشش گیاهی و تعمیرات خیابانی و پیاده رو ها را انجام دهد.

لودر جدید کوماتسو WA480-8 بهره وری را با سطل و سیستم حفاری جدید و حذف فرمان بالا میبرد:

کوماتسو آخرین نسخه از لودر چرخی WA480 خود را با به روز رسانی ارائه کرده است و این شرکت می گوید راحتی اپراتور را همراه با افزایش بهره وری و کاهش مصرف سوخت ماشین بهبود بخشیده است.
لودر با موتور جدید Komatsu SAA6D125E-7 طراحی شده است. موتور 11 لیتری 299 اسب بخار با مصرف 20 درصد سوخت کمتر. این موتور با استفاده از یک فیلتر ذرات دیزلی (DPF) که با مقررات انتشار تطبیق دارد بدون هیچ اقدام عملیاتی از جانب اپراتور و بدون دخالت در بهره برداری دستگاه 95 درصد احیاسازی را مدیریت می کند.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21157