بیل مکانیکی سانی SY50U با تغییرات جدید

بیل مکانیکی سانی SY50U با تغییرات جدید

Sany اخیرا یک نسخه آپدیت شده از بیل مکانیکی سانی SY50U خود را منتشر کرد و وعده داد که طیف وسیعی از شرایط کاری را نسبت به مدل های قبلی پوشش می دهد.

بیل مکانیکی جدید SY50U طراحی شده است تا نیازهای بالایی را در ساخت و ساز شهری، برنامه های کاربردی کشاورزی و محوطه سازی برطرف کند.
تان سین، یکی از طراحان SY50U می گوید:" SY50U با شعاع نوسان دم صفر و چرخش بوم مستقل کار در فضاهای بسیار محدود را ممکن می سازد. حداکثر مسافت چرخش بوم به سمت راست 710 میلی متر وبه سمت چپ 745 میلی متر است، یعنی این بیل مکانیکی می تواند در کنار یک گوشه دیوار بدون حرکت دستگاه کار کند."
بیل مکانیکی 5تنی SY50U دارای موتور 42 اسب بخار Yanmar، سیستم هیدرولیک پیشرفته SLSS، کنترل قدرت و انتخاب حالت کار است که سرعت و قدرت را در حین کاهش مصرف سوخت افزایش می دهد.

طبق گفته Sany، داده های حاصل از آزمایشات میدانی نشان می دهد که بیل مکانیکی SY50U  ، مصرف سوخت را 15 درصد کاهش می دهد.

برای اپراتورهایی که در محیط هایی با دمای پایین کار می کنند، SY50U به طور خاص سیستم پیش گرم کن اتوماتیک موتور را طراحی کرده است. این باعث می شود SY50U در محیط هایی که 15 درجه زیر صفر هستند، نیز استفاده شود.

این بیل مکانیکی دارای حداکثر عمق حفاری 246 سانتی متر و حداکثر ارتفاع انباشته کردن تا 380 سانتی متر است.

کاربر پسند

برای بهبود تجربه اپراتور، SY50U با دید وسیع، صندلی قابل تنظیم و سیستم تهویه مطبوع طراحی شده است.

برای تعمیر و نگهداری، بیل مکانیکی با کاپوت بزرگ موتور مجهز شده است که به راحتی باز شده و اپراتور را قادر به تعمیر و نگهداری روزانه بر روی زمین می کند.

ساختارهای داخلی دستگاه و تمام قطعات اصلی به صورت یکپارچه در پشت بیل متمرکز شده اند؛ از جمله فیلتر هوا، فیلتر روغن، جداساز آب، میله اندازه گیری روغن، مخزن انبساط و دهانه پر کردن روغن. این طراحی به طور موثر مشکلات تعمیر و نگهداری را کاهش داده است.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21231