Wacker Neuson  غلتک های خود را آپدیت می کند

Wacker Neuson غلتک های خود را آپدیت می کند

Wacker Neuson خط تولید غلتک های ارتعاشی دو استوانه ای 1.2 تنی خود را با بهبود دید، برداشتن زنجیر و دسترسی آسانتر برای خدمات آپدیت کرده است.

غلتک های سری RD12 در ابتدا 30 سال پیش به بازار آمریکای شمالی معرفی شد.

این غلتک ها برای آسفالت ساخت و ساز مسکونی و تجاری و تراکم خاک زیربنای پارکینگ، راه های اختصاصی، جاده های ثانویه و پیاده روها ایده آل هستند.

غلتک RD12 Wacker Neuson نسل پنجم غلتک های کامپکت طراحی شده و ساخته شده در شرکت Menomonee Falls ایالت ویسکانسین است.

سری جدید آنها در یک کنفرانس مطبوعاتی در World of Concrete 2019 در لاس وگاس منتشر شد.

جان دوتو، مدیر بازاریابی محصولات Wacker Neuson، گفت: "ما واقعا به این غلتک افتخار می کنیم. هر بار که با نسخه جدیدی عرضه میشود، من میگویم بهترین چیز است. ما اولین غلتک مفصلدار 1.2 تنی را عرضه نمودیم."

غلتک ارتعاشی سری RD12 هم با موتور بنزینی و هم دیزلی در دسترس است. سایز استوانه هر دو واحد 88 سانتی متر و نیروی گریز از مرکز استوانه جلویی آن معادل 1528 است که استاندارد صنعت برای غلتک های این دسته می باشد. RD12A با یک موتور بنزینی 15.5 کیلووات Honda طراحی شده، در حالی که RD12K مجهز به موتور دیزلی Kubota  16.1 کیلوواتی است.

همچنین طراحی مخروطی فریم و طراحی جدید کاپوت، دید به لبه استوانه را بهبود می بخشد و موجب راحت تر شدن عملیات می شود.

افزایش ظرفیت مخازن آب و سوخت، نیاز به پر کردن در طول روز کاری را به حداقل می رساند که به نوبه خود باعث بهبود کارایی و بهره برداری کارکنان می شود.

پلت فرم ارگونومیک اپراتور باعث راحتی و افزایش بهره برداری می شود. هر دو عملکرد آب و ارتعاش از طریق فرمان قابل کنترل است تا از حرکت زیاد دست کاسته شود. علاوه بر این، دریچه های سوخت و آب برای بررسی سطح مایع در طول عملیات در جای مناسبی قرار گرفته اند.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21399