T-Log اولین کامیون تمام برقی و خودران

T-Log اولین کامیون تمام برقی و خودران

E / NRIDE اولین لاگینگ تراک الکتریکی جهان، T-Log را رونمایی می کند. نخستین لاگینگ تراک الکتریکی جهان در یکی از برجسته ترین رویدادهای اتومبیل رانی شروع به کار میکند.

فستیوال سرعت GoodWood  یک مکان شگفت انگیز است که هر ساله هزاران نفر تماشاچیان می آیند تا ببینند بهترین صنایع خودرو چه چیزی هایی را ارائه می دهند. فستیوال سرعت 2018 25امین سالگرد این رویداد را جشن میگیرد: "جشنواره سرعت - جشن نقره ای". اولین فستیوال که در ماه ژوئن سال 1993 برگزار شد، تغییراتی را در مورد رویداد خودرو نشان داد و در سالهای پس از آن، خود را به عنوان بزرگترین جشن جهانی خودرو و مسابقه خودرو معرفی کرد.
در حالی که ماشین آلات بزرگ و لوکس با عملکرد بالا به طور یکسان بیشترین تماشاچیان را دارند، بسیاری از وسایل نقلیه مختلف نیز در این رویداد نشان داده میشوند. یک شرکت فن آوری تازه راه اندازی شده سوئدی به نام E / NRIDE جدیدترین محصول خود را رونمایی کرد: T-log، یک لاگینگ تراک خودکار و تمام الکتریکی. این وسیله نقلیه طراحی شده  است تا به عنوان یک لاگینگ تراک قدرتمند با محیط جنگل کاملا سازگار باشد.پیش بینی میشود در آنده نزدیک این تکنولوژی بیل مکانیکی،آسفالت تراش،غلتک آسفالت،برف روب و لیفتراک را نیز شامل شود.

رابرت فالک، مدیر عامل شرکت Einride، گفت: "Einride به طور مداوم در حال حركت دادن وسایل نقلیه خودكار و تمام الکتریکی است كه منجر به یک سیستم حمل و نقل پایدار می شود. با استفاده از T-log، ما یک وسیله نقلیه ایجاد کردیم که بتواند در برابر شرایط سخت محیط زیست مقاومت کند."
کامیون T-log ،راننده ای در کابین خود ندارد، اما می تواند توسط اپراتور انسانی که حدود صدها مایل با آن فاصله دارد، از راه دور کنترل شود. این کار توسط فن آوری ایمنی کنترل از راه دور خودکار فانتوم امکان پذیر است. ارتباطات مخابراتی با وضوح قوی 4G طراحی شده است، ما می توانیم استفاده از آن را در صنایع مختلف مانند چوب، معدن و غیره مشاهده کنیم.

بدون کابین راننده، وسیله نقلیه کوچک شده است. همچنین ظرفیت بارگذاری بهبود یافته و انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد. علاوه بر این، هزینه های تولید و عملیات نیز پایین می آید. بدون وجود تهویه مطبوع، سیستم گرمایشی و یا هر سیستم راحتی دیگر مورد نیاز اپراتور، مصرف انرژی نیز بهینه شده است.
T-log E / NRIDE به یک نرم افزار مسیریابی هوشمند متصل شده است. این لاگر خودمختار الکتریکی، داده های واقعی زمان ترافیک را فراهم می کند. یک ناوگان T-logs با یک سیستم مسیریابی هوشمند، بهینه سازی زمان تحویل، عمر باتری و مصرف انرژی کنتر، حمل و نقل را تا حد ممکن کارآمد میسازد.

T-Log هیچگونه گازهای گلخانه ای یا اکسید نیتروژن سمی را تولید نمی کند، این امر جایگزین زیست محیطی و بهداشتی برای کامیون های دیزلی می شود. به لطف دوربین های بزرگ، لیدارها و رادارها، آگاهی 360 درجه از محیط اطراف به دست می آید این یعنی هیچ نقطه کوری وجود نخواهد داشت.
مطمئنا E / NRIDE T-Log نشان دهنده یک نسل جدید از وسایل نقلیه صنعتی است که به منظور جلوگیری از حضور انسانها در محیط کار خطرناک طراحی شده است. در حالی که بعضی از افراد به خاطر از دست دادن شغل با آن موافق نیستند، هنوز هم ده ها موقعیت وجود دارد که در آن یک اپراتور انسانی باید برای حل مشکلات پیچیده تلاش کند. با حذف نیروی انسانی در شرایطی که به طور واضح خطرناک است، اجازه میدهیم که انسانها بر روی وظایف و مشاغل پیچیده به طور کامل تمرکز کنند.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21140