Peterbilt اپلیکیشن SmartNav را ارتقا می دهد.

Peterbilt اپلیکیشن SmartNav را ارتقا می دهد.

Peterbilt اکنون اپلیکیشن PeopleNet را که به طور کامل با سیستم صفحه نمایش SmartNav خود ترکیب شده است، ارائه می دهد. شرکت می گوید، این ارتقاء نیاز کاربران PeopleNet را برای نصب و راه اندازی یک دستگاه ثانویه از بین برده است.

ادغام همچنین شامل یک اتصال  Ethernetبرای بهبود امنیت داده ها، توانایی استفاده از اپلیکیشن برای ورود الکترونیکی به عملکرد دستگاه ها و ادغام سیستم های مدیریت ناوگان برای مشتریان Peterbilt است.
کیم لوتون، مدیر بازاریابی فناوری، گفت: "Peterbilt مقدار قابل توجهی از زمان و منابع را برای تحقیق درباره محیط راننده صرف می کند. از بین بردن نیاز به یک دستگاه ثانویه برای مدیریت ناوگان و قابلیت ورود به سیستم باعث بهبود ارگونومی کابین می شود."

گارلند جکسون، معاون ارشد و مدیر کل، گفت: "برای بیش از چهار سال، PeopleNet و Trimble با Peterbilt همکاری کرده اند تا راه حل های کارخانه ای را که به بهبود ناوگان عملکرد و کارایی کمک می کنند، ارائه دهند. با پیوستن برنامه PeopleNet به صفحه نمایش SmartNav، Peterbilt هم اکنون می تواند به مشتریان ناوگان خود دسترسی یکپارچه به آخرین راه حل های حمل و نقل ناوگان Trimble را در یک راه حل نصب شده در کارخانه ارائه دهد."
در صفحه نمایش آپدیت شده، اپلیکیشن Peterbilt TruckCare Roadside Assistance موجود است. اپلیکیشن آندروید بر روی صفحه نمایش SmartNav استاندارد شده است و از طریق بلوتوث به گوشی راننده متصل می شود. این نرم افزار می تواند به طور مستقیم با مرکز Peterbilt TruckCare برای کمک های کنار جاده ای تماس گیرد.
 
لوتون افزود: "با پیوستن این سیستم ها، مشتریان Peterbilt در حال حاضر یک راه حل جامع مدیریت کسب و کار با SmartNav دارند. هدف Peterbilt این است که برای مشتریان و رانندگان، ابزارهای لازم برای انجام کار خود در بهترین حالت ممکن را فراهم آورند."

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21246