Manitowoc Grove GRT9165

Manitowoc قوی ترین جرثقیل خود را معرفی کرد

مانیتو ووک Manitowoc قوی ترین و طولانی ترین جرثقیل زمین ناهموار خود را بنام Grove GRT9165، همراه با تراک کرین 40 تنی بنام TMS500-2 را رونمایی کرد.

GRT9165 جدید در هفته گذشته در یک رویداد رسانه ای در پنسیلوانیا، همراه با چندین جرثقیل جدید، از جمله TMS500-2 جدید، نخستین هفته خود را آغاز کرد.مانیتو ووک می گوید GRT9165 دارای طولانی ترین و بالاترین ظرفیت جرثقیل های زمین ناهموار است.
آرون وودراف، مهندس ارشد در GRT9165، گفت:" تمرکز بزرگ در توسعه این جرثقیل بهبود حمل و نقل بود. "

مهندسان مانیتو ووک جرثقیل را به ارتفاع کلی 3.8 متر برده اند و جعبه های تعدیل وزن و قابل حمل هیدرولیکی و یک تعلیق هیدروژن در محور عقب اضافه کرده اند.وودراف می گوید: "تمرکز اصلی دیگر این بود که سعی کنیم آن را کاربر پسند تر کنیم. این خود قابل توسعه است. ما سعی کردیم آن را برای افراد کارخانه و نهایتا برای کاربر آسان کنیم."مانیتو ووک می گوید علاوه بر داشتن یک دستگاه بسیار توانمند، GRT9165 طراحی شده است تا یک ماشین راحت برای کارباشد. طراحی کابین جدید در 9165 حتی قبل از توسعه جرثقیل آغاز شد. این دستگاه دارای یک کابین به روز شده با یک برنامه کنترل مرتب است. بدنه آن 3 اینچ گسترده تر از مدل های دیگر این جرثقیل است. سیستم کنترل جرثقیل در صفحه نمایش توسط سه دوربین نشان داده میشوند که جهت افزایش دید، کابین می تواند تا 20 درجه بچرخد.طراحی جدید کابین شبیه به کابین جدید MLC100-1 است. تنها تفاوت مربوط به جرثقیل های خزنده و جرثقیل های لرزه ای است.

GRT9165 مانند دیگر جرثقیل های Grove GRT توسط برنامه گارانتی گسترده مانیتو ووک پشتیبانی می شود. این برنامه شامل یک گارانتی استاندارد دو ساله و در جرثقیل های جدید با  پوشش گسترده برای سه، چهار یا پنج سال است.

Grove TMS500-2

مشاهده تقاضا برای تراک کرین 36 تنی نشان داد که  TMS500-2جدید دقیقا همان چیزی است که مانیتو ووک تحویل داده است تا به تقاضای مشتریان پاسخ دهد. کارین راولینگ، مدیر مهندسی و مدیر پروژه TMS500-2 ،می گوید:" این دستگاه نشان دهنده ورود دوباره به بازار 40 تنی برای مانیتو ووک پس از 12 سال عدم حضور است."

راولینگ می گوید بازخورد مشتری در تراک کرین جدید بسیار مثبت بوده است.تراک کرین را می توان با مقیاس سنگین یا سبک پکیج وزن تنظیم کرد. TMS500-2 برای مشاغل مسکونی، نصب و راه اندازی فولاد و کارهای HVAC مناسب می باشد.جرثقیل همان کابین تک نفره را به عنوان TMS9000-2 با ظرفیت بالاتر به کار می برد. ویژگی های کابین و کنسول با نمایشگر اندازه گیری خودرو و فرمان چند منظوره ارتقاء یافته است. کابین برای "حداکثر دید" طراحی شده و دارای یک سیستم HVAC بهبود یافته است.
 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2172