با 20 ماشین جدید در Bauma، LiuGong قصد دارد تا جزء 10 سازنده برتر تجهیزات ساخت و ساز باشد

LiuGong با 20 ماشین جدید در Bauma، قصد دارد تا جزء 10 سازنده برتر تجهیزات ساخت و ساز باشد

گوانگن زنگ، رئیس گروه LiuGong و ماشین آلات LiuGong ، در روز دوشنبه 8 اوریل در نمایشگاه Bauma در مونیخ آلمان گفت: " تغییر از "ساخته شده در چین" به "خلق شده در چین" الهام بخش LiuGong برای سرعت بخشیدن به نوآوری در علم و فن آوری با هدف تبدیل شدن به یک رهبر صنعت است."

چشم انداز شرکت 61 ساله، این است که تا سال 2025 جزء 10 شرکت برتر در زمینه ساخت و ساز جهانی (در حال حاضر بیست و یکمین شرکت است) و نخستین تولید کننده تجهیزات ساخت و ساز چین قرار گیرد. امروزه یک سوم درآمد شرکت از کسب و کار خارج از کشور است. بیش از 100000 دستگاه LiuGong اکنون در خارج از چین کار می کنند.

یکی از راه های انجام این کار، تأکید بر استفاده از استعداد جهانی است. این شرکت یک مرکز جدید اروپایی در ورشو، لهستان را باز کرد و پایگاه تولید اروپایی خود را برای بیل های مکانیکی و لودرهای چرخدار که در حال حاضر در کنار بولدوزرهای Dressta و لایه های لوله کشی تولید می شوند، افزایش داد.

زنگ افزود که این شرکت در حال کار بر روی یک لودر الکتریکی و بولدوزر کامپکت کار می کند و قصد دارد آنها را در سال آینده در چین راه اندازی کند.

ماشین های جدید:

LiuGong و Dressta، 20 خط تولید از ماشین های خود را در نمایشگاه بین المللی Bauma  نشان می دهند، از جمله 9 دستگاه که اولین نمایش آنها در جهان است. این دستگاه ها شامل:

موتورگریدر LiuGong مدل 410D

موتورگریدر LiuGong مدل 410D، دارای دید 324 درجه ای در کابین است. (تصویر بالا)

مواد مقاوم موجب توزیع وزن بهتر و افزایش قابلیت بازیافت ماشین می شوند. دستگاه دارای قدرت موتور 144 کیلووات و وزن 15.5 تن می باشد.

گریدر به تازگی برنده جایزه طراحی محصول Red Dot شده است. هاوارد دیل، رئیس LiuGong Europe می گوید: "همه کنترل ها ارگونومیک شده اند و مقدار کشش مورد نیاز برای حداقل تلاش طراحی شده است. گریدر همچنین می تواند برای یک سیستم کنترل ماشین بازجورسازی شود."

بیل مکانیکی LiuGong مدل 909 ECR

طراحی شده برای برنامه های اجاره، بیل مکانیکی LiuGong مدل 909 ECR، به انواع مختلفی از پیوست ها از جمله باکت و چکش متصل می شود. این بیل مکانیکی با وزن 9 تن و قدرت موتور 44 کیلووات طراحی شده است.

بیل تخریبگر LiuGong مدل 950

LiuGong می گوید، بیل تخریبگر LiuGong مدل 950 با شراکت Kocurek انگلستان طراحی شده است و دارای دکل طویل 30 متری است.

تغییر از تجهیزات با کیفیت بالا به تجهیزات استاندارد - و بالعکس - می تواند در 30 دقیقه یا کمتر انجام شود. کابین استاندارد با جایگزینی پنجره جلو با شیشه پنج لایه و گسترش شیشه به سقف اصلاح شده است.

بولدوزر Dressta مدل TD-15

بولدوزر Dressta مدل TD-15 طراحی شده است تا با استانداردهای اروپایی انتشار Stage V سازگار باشد.

این دستگاه 21 تنی، مصرف سوخت را تا 10 درصد کاهش می دهد.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21445