Case یک سری چهار مدله از غلتک های ارتعاشی کوچک خود را راه اندازی می کند

Case یک سری چهار مدله از غلتک های ارتعاشی کوچک خود را راه اندازی می کند

این دستگاه ها در دو مدل دو استوانه ای و ترکیبی (استوانه جلویی با تایرهای پنوماتیک عقبی) موجود می باشند. این غلتک ها با حمل و نقل آسان برای کار در ساخت و ساز مسکونی و تجاری که اپراتور ممکن است در محدوده های تنگ و پر موانع قرار گیرد، ایده آل می باشند.

غلتک های کامپکت سری DV با طراحی دیواره برداشت موانع و عرض استوانه 94 سانتی متر برای پیاده رو ها، راه های مسکونی، مسیرهای دوچرخه سواری، زمین های تنیس و پارکینگ های کوچک ایده آل هستند.

استوانه ها می توانند جابجا شوند تا دسترسی بیشتری را فراهم کرده و عملکرد را بهبود بخشند.

قابلیت دید با یک ایستگاه کاری قابل تنظیم تقویت شده است که اجازه می دهد اپراتور بتواند بهترین کنترل را بر استوانه ها داشته باشد.

سری DV ترکیبی از اندازه جمع و جور با بسیاری از ویژگی های مشابه موجود در ماشین آلات بزرگتر است.

یک موتور Tier 4 Final 25 کیلوواتی نیروهای گریز از مرکز و فرکانس ها را در دور در دقیقه های (rpm) پایین تر ارائه می دهد و باعث می شود که این دستگاه کارایی بیشتری داشته باشد، در حالی که فرکانس های دوگانه 3480 یا 3960 ارتعاش در دقیقه (Vpm) بهره وری را بهبود می بخشد و اپراتورها را قادر می سازد تا نیازهای کار را برآورده سازند.

چهار مدل غلتک های ارتعاشی جدید عبارتند از:

غلتک آسفالت DV23D: 25 کیلووات و 2231 کیلوگرم  

غلتک ترکیبی DV23CD: 25 کیلووات و 2087 کیلوگرم  

غلتک آسفالت DV26D: 25 کیلووات و 2490 کیلوگرم 

غلتک ترکیبی DV26CD: 25 کیلووات و 2345 کیلوگرم

اپراتورها همچنین می توانند ارتعاشات خودکار یا دستی را برای انتخاب اولویت خود تنظیم کنند. غلتک ها با یک مخزن آب 189 لیتری و با یک سیستم آب تحت فشار استاندارد می شوند.

Case Ace

غلتک سری DV با سیستم فشرده سازی هوشمند Case Ace Force سازگار است. Case Ace Force، یک تکنولوژی طراحی شده برای بهبود کیفیت تراکم، نیاز به گذر کمتر برای رسیدن به مشخصات هدف است.

Ace Force همچنین گزارشاتی را برای برنامه های کاربردی ارائه می دهد که در آن مشخصات دقیق و سوابق عملکرد فشرده سازی مورد نیاز است.

دید

غلتک های سری DV دارای یک پلت فرم نصب شده است که ارتعاشات و خستگی اپراتور را کاهش می دهد. صندلی استاندارد کشویی، دید واضح به لبه استوانه در هر دو طرف دستگاه را برای اپراتورها فراهم می کند.

تمام پورت های مایع، تخلیه و ایستگاه های بازرسی و خدمات روزانه در یک طرف ماشین برای تعمیر و نگهداری ساده تر قرار گرفته اند.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21437