ASV لودر جدید چرخ زنجیری کامپکت متوسط ​​خود را معرفی می کند

ASV لودر جدید چرخ زنجیری کامپکت متوسط ​​خود را معرفی می کند

شرکت ASV یک ماشین متوسط جدید را به سری RT لودرهای چرخ زنجیری کامپکت خود اضافه کرده است.

لودر جدید چرخ زنجیری کامپکت RT-65 Posi-Track برای حفاری و فعالیت های زمین در ساخت و ساز، خاکبرداری و برف روبی ایده آل است.

جاستین روپار، معاون فروش و بازاریابی شرکت ASV، گفت: "RT-65 همه چیزهایی که مشتریان ما در لودرهای چرخ زنجیری کامپکت، از جمله قابلیت های تعمیرپذیری، اطمینان و قدرت، جستجو می کنند را داراست. ما این دستگاه را با آپشن های ساده ای برای تعمیر و نگهداری ساخته ایم که زندگی را برای اپراتورها آسان تر می کند. این دستگاه همچنین دارای طراحی قوی و کارایی بالا است تا پیمانکاران بتوانند کار خود را سریعتر و با خرابی کمتر انجام دهند."

ویژگی های تعمیر و نگهداری RT-65 عبارتند از رادیاتور چرخشی، کاپوت بالایی و درب های جانبی که دسترسی آسان به هر طرف محفظه موتور، از جمله فیلتر ها و سایر ایستگاه های بازرسی روزانه را فراهم می کنند؛ واحدهای خنک کننده با درب چرخش، به طوری که اپراتورها برای بهبود عملکرد دستگاه راحت تر می توانند آنها را تمیز کنند.

برای بهبود فرآیند تخلیه، ASV شامل سوراخ هایی در تمام موارد خدمات، از جمله درایو موتور، مخزن هیدرولیک، رادیاتور و پانل روغن موتور قرار داده است.

غلتک های چرخ زنجیری فولادی

RT-65 همچنین شامل غلتک های چرخ زنجیری فولادی است که قابل تعویض به صورت جداگانه هستند و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شوند.

RT-65 مجهز به موتور دیزلی Deutz با قدرت 50 کیلووات است که 249.47 نیوتن-متر گشتاور تولید می کند. غلتک های داخلی باعث کاهش اصطکاک شده و در نتیجه حداکثر قدرت را بدون در نظر گرفتن سرعت، به درایو انتقال می دهد. موتور Tier 4 Final engine نیاز به بازسازی، سنسورهای اگزوز یا مایع اگزوز دیزل ندارد.

ASV سیستم هیدرولیک کمکی RT-65 را با فشار کمکی 3300 psi و جریان استاندارد 84 لیتر در دقیقه ساخته است.

این شرکت همچنین دارای سیستم جریان بالا اختیاری بیش از 103 لیتر در دقیقه برای پاسخ گویی به نیاز برخی از تصالات، مانند ترنچرها، سنگ شکن ها، چنگک های خاکبرداری و مته ها است.

سیستم هیدرولیکی دارای اندازه های خطی بزرگ، خنک کننده های هیدرولیک و پمپ های مستقیم درایو هستند که جریان و فشار را به طور مستقیم به اتصالات منتقل می کند.

پمپ های مستقیم، عملکرد سیستم های پمپ را افزایش می دهند، به این وسیله می توان عملکرد ماشین را بهینه سازی کرد.

RT-65 دارای ظرفیت عملیاتی 873 کیلوگرم و تخلیه بار 2495 کیلوگرم است. عرض دستگاه 1.67 متر و ارتفاع بالابری آن 3 متر می باشد.

Posi-Track ASV

ASV لودر های خود را با Posi-Track تولید می کند. این سیستم به مشتریان اجازه می دهد تا از RT-65 به عنوان یک ماشین چهار فصل درای کنترل آب و هوا، و قدرت کشش و فشار در شیب، رطوبت، گل و زمین های لغزنده استفاده کنند.

طراحی خطوط چرخ زنجیری باعث افزایش سرعت تمیز کردن چرخ ها می شود. تمام چرخ ها در پیکربندی دستگاه، به مواد اجازه می دهد تا بیرون بریزند تا سایش قطعات را کاهش دهند.  

سیستم Posi-Track همچنین به آسایش اپراتور کمک می کند. RT-65 دارای یک سیستم ضد ارتعاش است که موجب سواری روان در هر نوع زمین با سرعت 18 کیلومتر در ساعت می شود.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21476