6 ویژگی قابل توجه هنگام خرید بیل مکانیکی

6 ویژگی قابل توجه هنگام خرید بیل مکانیکی

شما همچنین می خواهید ویژگی های تعمیرپذیری و سرویس دستگاه را ارزیابی کنید. تولید کنندگان مختلف طرح های مختلفی دارند و بعضی اوقات، طراحی ضعیف آنها می تواند زمان تعمیر و هزینه اضافی در طول عمر دستگاه را افزایش دهد.

در اینجا برای خرید یک بیل مکانیکی 6 نکته وجود دارد:

1.نقاط روغنکاری: برخی از بیل های مکانیکی دارای نقاط مختلف روغنکاری در سراسر دستگاه هستند، در حالی که دیگر بیل ها همه نقاط روغنکاری را در یک مکان قرار می دهند. نقاط روغنکاری متمرکز می تواند به طور قابل توجهی به روند روغن کاری سرعت بخشد.

2. صفحات ضد لغزش: نگاه کنید که صفحات فلزی چگونه طراحی شده اند. صفحات پانچ شده، گل و برف را به زیر صفحات انتقال می دهند تا ایمنی حفظ شود.

3. فیلتر هوای کابین: محل فیلتر هوا دربیل مکانیکی می تواند بر فرکانس و سهولت تعمیر و نگهداری فیلتر تاثیر بگذارد. فیلترهای هوای کابین که در بالای چرخ ها قرار گرفته اند می توانند از گرفتگی سریع درهوا جلوگیری کنند، در حالی که فیلترهای هوایی که در پشت کابین قرار دارند به دور از آلودگی ها هستند. گاهی فیلتر هوا دارای یک کشوی مناسب برای تعویض سریع می باشد.

4. دسترسی به موتور: با توجه به سهولت کارایی، اطمینان حاصل کنید که دسترسی به موتور آسان است. بسیاری از بیل های مکانیکی نیاز به خم شدن به داخل موتور برای دسترسی و باز کردن قفل دارند، اما برخی از بیل ها این روند را بسیار ساده تر می کنند. بعضی از آنها ضامن دستی دارند که به راحتی قفل کاپوت موتور را باز می کند و هنگامی که سرویس کامل شد، کاپوت خودکار قفل می شود.

5. درب محفظه ها: بررسی کنید که درب محفظه ها چقدر بزرگ است. طرح های مقاوم با درب های گسترده و سیستم های قفل اتوماتیک ارائه می شوند که دسترسی را در زمان سرویس دهی آسان می کند.

6. مخزن DEF: ببینید که درب پر کننده مخزن DEF (مایع اگزوز دیزل) در کجا قرار دارد. دسترسی آسان می تواند در زمان صرفه جویی کند. در برخی از بیل های مکانیکی مخزن DEF در کنار مخزن سوخت قرار دارد که دسترسی به آن راحت تر است و در برخی دیگر از برندها درب مخزن DEF را در زیر پله یا در نقطه متقابل مخزن سوخت قرار می دهند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21356