3 نکته برای حفظ بودجه با سیستم مخابراتی ActiveCare Direct ولوو

3 نکته برای حفظ بودجه با سیستم مخابراتی ActiveCare Direct ولوو

استفاده از سیستم مخابراتی یکی از راه های جلوگیری از افزایش هزینه ها است که بودجه پروژه را در مورد همه چیز از مصرف سوخت تا استفاده از ماشین ها حفظ می کند و مشکلات را حل می کند و همچنین می تواند مانع تعمیرات و یا خرابی های غیر برنامه ریزی شده، شود. این نکته ای است که ActiveCare Direct از تجهیزات ساخت و ساز ولوو را در مقایسه با سیستم های مخابراتی سنتی، پیشرفته تر کرده است.

در اینجا سه ​​راه وجود دارد که ActiveCare Direct می تواند به شما در حفظ بودجه کمک کند:

# 1 - شناسایی و پاسخ سریع به مسائل مربوط به دستگاه

با یکی از بزرگترین تفاوت های بین ActiveCare Direct و دیگر سیستم ها شروع می کنیم: کدهای خطا و هشدارهای موقعیت. اگر شما کار با سیستم مخابراتی را تجربه کرده باشید، حتما با کد های خطا آشنا هستید. این کدها یک مسئله را نشان می دهند، اما هیچ بینشی در مورد آنچه شما باید بعدا انجام دهید را ارائه نمی دهند. در بعضی موارد، ممکن است مجبور شوید آنچه را که از کد خطا به دست می آید، جستجو کنید و سپس سعی کنید تا راه حلی برای آن بیابید و هنوز مشخص نیست که اهمیت مسئله چقدر است. در یک ناوگان متوسط ​​و بزرگ، سیستم های مخابراتی ناوگان روزانه چندین کد خطا را به مدیر ناوگان ارسال می کنند. درصد زیادی از این کدها ممکن است مسائل غیر بحرانی مانند مایع شستشوی شیشه اتومبیل باشد. با وجود یک سری هشدار های غیر بحرانی، احتمال نادیده گرفته شدن هشدارهای بحرانی بسیار بالا می رود. و این می تواند منجر به خرابی برنامه ریزی نشده شود و هزینه های پروژه را بالا برده و زمان بندی را خراب کند.

از سوی دیگر، با استفاده از ActiveCare Direct، داده های مخابراتی برای شما تحلیل می شود. به جای فقط یک کد خطا، شما هشدار موردی را دریافت خواهید کرد که علت احتمالی مسئله، یک راه حل توصیه شده و پیامدهای احتمالی عدم اقدام را فراهم می کند. برای موقعیت های بحرانی، فروشنده شما هم همزمان این اطلاعات را دریافت می کند، و ابزارهای مورد نیاز را آماده می کند تا به سرعت به مسئله واکنش دهد.

اگر دستگاه مشکلی داشته باشد، به سرعت تشخیص داده می شود، شدت آن برای شما ارزیابی می شود، و همچنین در مورد چگونگی رفع آن نیز به شما راه حل ارائه می شود. همزمان، فروشنده شما می تواند اطلاعات را ببیند و با یک پیشنهاد برای پشتیبانی با شما تماس بگیرد. از آنجایی که مشکل تشخیص داده شده است، آنها می دانند چه ابزار و تکنسین هایی باید به محل فرستاده شود (در صورت نیاز) و همچنین می تواند یک دستگاه دیگر بیاورد، اگر که حل مسئله طول بکشد. در سیستم های مخابراتی سنتی، فروشنده منتظر تماس از سوی شما بود، و پس از آن ممکن بود به چندین سفر برای رفع مشکل نیاز باشد که همه آنها برای شما هزینه زیادی به همراه داشت.

همه اینها می توانند تاثیرات جدی بر بهره وری کارکنان و تأمین بودجه داشته باشد.

# 2 - استفاده از ناوگان مدیریت برای شناسایی ناکارآمدی

یکی دیگر از ویژگی های مفید ActiveCare Direct که می تواند به صرفه جویی در بودجه شما کمک کند، نظارت بر استفاده از دستگاه است که کسی از ماشین آلات استفاده شخصی نکند.

به عنوان مثال، گزارش در یک نگاه به شما درصد بیکاری و نوع ماشین را نشان می دهد. زمان های بیکار به طور قابل توجهی با کار متفاوت است، بنابراین ارزیابی این داده ها می تواند به حفظ ناوگان خود در یک مسیر مثبت کمک کرده و از پرداخت هزینه های غیر ضروری جلوگیری کند. این امر می تواند تاثیر قابل توجهی در سودآوری شما داشته باشد. ActiveCare Direct همچنین می تواند به شما در کنترل مصرف سوخت در ناوگان کمک کند و ناکارایی ها را برای کمک به صرفه جویی در وقت شناسایی کند.

# 3 - شناسایی سوء استفاده از ماشین

همچنین در گزارش های ماهانه، موارد سوء استفاده از ماشین نیز بیان می شود. شما می توانید مواردی که اپراتور نباید انجام دهد، مانند حرکت با سرعت بالا با لودر چرخدار، استفاده از حالت کار اشتباه بر روی بیل مکانیکی و استفاده بیش از حد از تعویض قفل دیفرانسیل در مفصل هولرها را ببینید. بررسی این مسائل می تواند موجب کاهش هزینه ها شود و نیازهای آموزشی اپراتور را شناسایی کند.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21435