3 ways Volvo is future-proofing the excavator

3 راه حل ولوو برای حفظ بیل مکانیکی در آینده

با توجه به رشد شهرنشینی در سال 2018، بازار بیل مکانیکی در سالهای اخیر افزایش یافته است.
بیل های مکانیکی تجارت بزرگی هستند. با وجود این که صنعت در طی شش سال گذشته با کاهش ساخت و ساز مواجه بوده است، ولوو قصد دارد در سال جاری، بالاترین میزان فروش خود را در این زمینه رکورد بزند.
دلیل اصلی این رونق بازار، رشد شهرنشینی و اقتصادهای نوظهور مانند چین و هند است. در حالی که تجارت همچنان به خوبی در اروپا و آمریکای شمالی عمل میکند و در حال توسعه است.

فرصت های سرمایه گذاری در این رشد شهری، به تولیدکنندگان بزرگ تجهیزات کمک می کند. با توجه به WWF، سرمایه گذاری جهانی در زیرساخت ها، 350 تریلیون دلار در طول 30 سال آینده به زیرساخت ها اختصاص داده میشود. بنابراین در چنین بازار رقابتی، چگونه سازمان ها در سال های آینده می توانند از این امکانات استفاده کنند؟


1.فناوری

مانند دیگر صنایع، مشتریان همیشه به دنبال آخرین تکنولوژی برای بهبود بهره وری و کاهش تاثیرات محیطی خود هستند. در شهرهایی مانند لندن و پاریس، در حال حاضر حرکت به سمت ممنوعیت دیزل است، بنابراین ما می بینیم که الکتریکی کردن، بازار بیل مکانیکی را ارتقا میدهد. نمونه هایی از ولوو مانند EX2، بیل مکانیکی کاملا فشرده الکتریکی، پتانسیل ساخت بیل های الکتریکی بدون انتشار مایعات را در آینده نشان می دهد.

روند فناوری سیستم های کنترل ماشین توسط تلفن های همراه ادامه دارد. به عنوان مثال اگر مشتریان آیفون بتوانند سیستم عامل های خود را برای کنترل از راه دور ارتقاء دهند، آیا بازار ساخت و ساز عقب خواهد ماند؟

برای بیل های مکانیکی امروز ما یک روش قوی و کارآمد توسعه داده ایم. اما اگر ما بر تکنولوژی آینده تمرکز کنیم باید مهارت های جدیدی در برق و کنترل از راه دور ها ایجاد کنیم و همکاری های موفق که اجازه می دهد این نوآوری ها به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد را شروع کنیم.

2. طراحی

همانطور که بازار در حال رشد است، فشار در طراحی این ماشین ها نیز وجود دارد. هر مشتري نياز به يک دستگاه با کيفيت را دارد، اما در هر مورد تقاضا در مناطق مختلف متفاوت است. برای مثال، استفاده از بیل مکانیکی برای کار در خیابان های شلوغ شهر اروپا با تقاضا برای بیل های عمومی برای ساختن پروژه های زیربنایی گسترده در چین متفاوت است. به همین ترتیب، یک مشتری هزینه برایش اهمیت دارد، در حالی که اولویت مشتری دیگر بهره وری سوختی است.

تولیدکنندگان نیاز به یک برنامه مهندسی پیشرفته و تمرکز بر نوآوری طراحی دارند تا به این خواسته های تغییرپذیر پاسخ دهند. طراحان ما سه حوزه تعادل حرارتی، تعادل بار و تعادل وزن ماشین را در نظر می گیرند تا به درک این برنامه های فردی کمک کنند. با پیشرفت های بیشتری در راه حل های فن آوری برای تطبیق پذیری، فرایند طراحی بسیار مهم خواهد بود.


3.عملیات

با توجه به گستره وسیعی از نیازها و خواسته های مشتریان در سراسر جهان، تولیدکنندگان به دنبال راه های جدیدی برای بهبود کارایی عملیاتی خود هستند. یکی از پیشرفتهایی که ما به دنبال آن هستیم، رویکرد " CAST " (معماری عمومی به اشتراک گذاری تکنولوژی) است. به جای استفاده از یک سیستم تمام یکپارچه ، رویکرد " CAST" مانند مجموعه ای از بلوک های ساختمان عمل می کند. به سادگی، شما با همان پلت فرم پایه شروع می کنید و سپس به عنوان مثال بلوک A، B و C را برای ایجاد یک بیل مکانیکی برای بازار اندونزی اضافه می کنید و بلوک های D، E و F را برای ساخت یک بیل مکانیکی برای بازار کره ای و غیره اضافه میکنید. این امر اجازه یک فرایند کارآمد تر که به راحتی می تواند با تقاضای بازار سازگار شود را می دهد.


بنگاه های ساختمانی همیشه به ماشین های قابل اعتماد، تولیدی، انعطاف پذیر، کم مصرف و کارآمد و با ارزش مالی نیاز دارند و بیل های مکانیکی ولوو همه را فراهم می کند. اما برای رشد در این بازار پویا، صنعت باید آگاه باشد که تقاضای مشتریان امروز با مشتریان آینده متفاوت خواهد بود.
 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2182