3 راهنمایی برجسته ولوو برای عملیات سودمند

3 راهنمایی برجسته ولوو برای عملیات سودمند

امروزه هزینه کمتر در هر تن یکی از بزرگترین اولویت های مشتریان است. طراحی با کیفیت دستگاه های قابل اعتماد و با کارایی ولوو می تواند راه حلی برای برآوردن این نیاز باشد اما درصدی از زمان واقعی که آنها مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین نحوه کار آنها نیز تأثیر عمده ای دارد. در اینجا سه ​​اقدام مهم که مشتریان می توانند با استفاده از آن در پول خود صرفه جویی بیشتری داشته باشند را بررسی می کنیم.

1. به اطلاعات وارد شوید

این یک روش استاندارد برای مشتریان است تا اطلاعات مخابراتی در مورد ناوگان خود را جمع آوری کنند؛ اما چگونه بسیاری از مشتریان از این اطلاعات برای افزایش سودآوری عملیات خود استفاده می کنند؟ برای کمک به فهمیدن اعداد و اقدامات ملموس برای پیشرفت، ولوو گزارش های داخلی جدید، گزارش سلامتی و خلاصه ای از کار را ارائه می دهد. این گزارش ها به مشتریان اجازه می دهد تا در یک نگاه سود حاصل از ناوگان خود را دریافت کنند و بر هزینه های خود کنترل داشته باشند.

2. شبیه سازی یک سایت کار را اجرا کنید

ماشین آلات با زمان بیکاری یا زمان انتظار بالا، موجب افزایش هزینه های غیر ضروری می شوند، بنابراین ایجاد محل مناسب برای ایجاد سودآوری ضروری است. به لطف آخرین نرم افزار و عکاسی هوایی سه بعدی، ولوو می تواند با دقت شبیه سازی عملیات در کل سایت را برای مشتری به منظور کاهش هزینه در هر تن اجرا کند. با وارد کردن نوع مواد، فاصله محل بارگیری از نقطه های تخلیه و نقشه برداری (توپوگرافی) سایت، یک مهندس برنامه ولوو می تواند اعداد ایده آل و ظرفیت ماشین آلات و همچنین مسیرهای بهینه را بر اساس اهداف تولید توصیه کند. چند ترفند در راه اندازی سایت و ناوگان ماشین می تواند تفاوت بسیار زیادی را در جمع کل درآمد سالانه مشتری ایجاد کند.

3. سرمایه گذاری در آموزش اپراتور

اپراتورها تأثیر بسیار زیادی بر سودآوری دارند. اپراتورهای بی تجربه می توانند هزینه سوخت و تعمیر و نگهداری را از کنترل خارج کنند. ولوو و نمایندگی های آن انواع دوره های آموزشی در زمینه های شبیه ساز و واقع گرایانه را برای کمک به اپراتورها در درک چگونگی برنامه ریزی کار خود، مانور دستگاه و استفاده از تمام ویژگی های مفید ولوو برای افزایش کارایی، دقت و بهره وری ارائه می دهند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21347