23 تاور کرین لیبهر در پروژه توسعه فرودگاه در سانتیاگو شیلی

23 تاور کرین لیبهر در پروژه توسعه فرودگاه در سانتیاگو شیلی

23 تاور کرین لیبهر در پروژه توسعه فرودگاه در سانتیاگو شیلی
. کنسرسیوم Vinci-Astaldi در مجاورت شعبه لیبهر در شیلی است.
. 18 تا از 23 تاور کرین های لیبهر در سایت ساخت و ساز مقیاس بزرگ در حال انجام عملیات هستند.
. Tower Crane Solutions با فرآیند برنامه ریزی همکاری می کند.

به گزارش راه ما مگ، بخش تاور کرین لیبهر بار دیگر مهارت خود را در ساخت و ساز فرودگاه ثابت می کند: در مجموع 23 تاور کرین لیبهر برای گسترش "Santiago Nueva Pudahuel International" در شیلی استفاده می شوند. 15 جرثقیل Flat-Top و سه جرثقیل High-Top در حال حاضر مونتاژ شده اند و بارگیری بهینه ای را ارائه می دهند.

فرودگاه سانتیاگو شیلی موقعیت خود را به عنوان یکی از مهمترین مراکز در آمریکای جنوبی گسترش می دهد. اپراتورها این سایت را به 265000 مترمربع گسترش می دهند و ترمینال دیگری را راه اندازی می کنند. پس از پایان، فرودگاه ظرفیت کل خود را به 30 میلیون مسافر در سال افزایش خواهد داد که بیش از دو برابر تعداد فعلی آن است. در مجموع 67 پل مسافربری وجود خواهد داشت که 18 مورد از آنها در حال حاضر مورد استفاده قرار گرفته اند. علاوه بر این، تعداد فضاهای پارکینگ دو برابر می شود.

ناوگان تاور کرین لیبهر در عمل
توسعه دهندگان با کمک 23 جرثقیل لیبهر پروژه را درک می کنند. لیبهر شیلی در حال حاضر هفت 250 EC-B 12 Litronic ، چهار 150 EC-B 8 Litronic  و یک 280 EC-H 16 Litronic را ساخته است. شش جرثقیل توسط فروشندگان شیلی در حال حاضر مورد استفاده قرار گرفته اند: یک 280 EC-H 12 Litronic ، دو 200 EC-H 10 Litronic و سه جرثقیل 90 EC-B. 18 تاور کرین دارای طول محور 45 تا 60 متر و ارتفاع قلاب 17 تا 45 متر هستند. آنها تا پایان سال 2016 در محل ساخت و ساز مشغول به کار بوده اند. در حال حاضر، حدود 70 درصد از فرودگاه کامل شده است.

محل سکونت شعبه لیبهر در سانتیاگو عامل تعیین کننده برای کنسرسیوم Vinci-Astaldi بود.

ارتفاع محدود جرثقیل
پروژه های Tower Crane Solutions لیبهر، راهنمایی و منابع را برای برنامه ریزی اقتصادی ترین پوشش سایت ساخت و ساز برای این کنسرسیوم تهیه کرده است. انتخاب مناسب انواع جرثقیل، تعداد مورد نیاز، موقعیت آنها و ابعاد آنها، عوامل کلیدی در برنامه ریزی پروژه می باشند. در اینجا، شرایط هر محل ساخت و ساز نقش تعیین کننده ای را ایفا می کند. برای مثال، در ساخت و ساز در فرودگاه، ارتفاع جرثقیل بسیار محدود است. برای کار با چندین جرثقیل در کمترین فضا، تکنسین خدمات یک جرثقیل Flat-Top 250 EC-B 12 Litronic بر روی ریل ها برای ساخت یکی از پایانه ها نصب کرده است. به این ترتیب، جرثقیل قادر است بخش بزرگی از محل ساخت و ساز را پوشش دهد. به عنوان یک اقدام ایمنی اضافه شده، تمام جرثقیل ها از یک سیستم ضد برخورد از فن آوری تولید کننده فرانسوی AMCS مجهز شده اند.

چندین دور مذاکرات برای قرارداد فرودگاه سانتیاگو از ماه اکتبر 2015 به اجرا گذاشته شد و یک کنسرسیوم به طور خاص برای این پروژه تشکیل شد که شامل شرکت های ساختمانی Vinci و Astaldi بود.
شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21236