10 روش ولوو برای راضی کردن پیمانکاران تا کارکنان

10 روش ولوو برای راضی کردن پیمانکاران تا کارکنان

10 روش ولوو برای پیمانکاران تا کارکنان خود را راضی نگه دارند.

حفظ کارکنان کار آسانی برای پیمانکاران در ساخت و ساز نیست. دیگر فقط پرداخت دستمزدهای رقابتی، حفظ ایمنی کارکنان و ارائه ساعاتی منظم برای حفط آنها در محیط کار، کافی نیست.

ایجاد اولویت ها
شرکت ولوو سه ستون روزانه دارد: ایمنی و به دنبال آن کیفیت و کارایی. هر روز صبح جلسات ایمنی را برگزار کنید و اطمینان حاصل کنید که هر چیزی که مربوط به این ستون هاست و بر کار تاثیر می گذارد را تحت پوشش قرار دهید. برای تقویت ستون ها به طور مرتب فعالیت های آموزشی را برای همه کارکنان ارائه دهید.

تاکید بر آموزش
در صنعت ، مهارت در حال مرگ است. شما دیگر نمی توانید به مدارس تجاری برای تامین کارکنان واجد شرایط اعتماد کنید. شما باید از درون رشد کنید. به عنوان مثال، ولوو اخیرا یک موسسه داخلی برای آموزش را توسعه داده است. این کار کمک می کند تا کارکنان خود را بهتر آماده کند، بهره وری را تا حد ممکن افزایش دهد و به سازمان یک مزیت رقابتی دهد.

مدیریت میزان کار کارکنان به طور موثر
ساخت و ساز یک تجارت رقابتی است. حفظ کارکنان زمانی که شرکت شما مشغول انجام کارهای فصلی زیادی است، سخت تر می شود زیرا احتمال رفتن کارگران اغلب با تغییر آب و هوا و از بین رفتن فرصت ها بیشتر می شود. برای مقابله با این، ولوو یک تلاش هماهنگ برای حفظ کارکنان و مشاغل خود دارد. اگر شما بشقاب آنها را با کار پر کنید، آنها کمتر تمایل دارند شما را ترک کنند تا اینکه پول آنها را چند سنت در هر ساعت افزایش دهید.

تجهیزات خود را به خوبی نگهداری کنید
شرکت ولوو:" ما افتخار می کنیم که ناوگان ماشین هایمان را تمیز و ایمن نگه می داریم. اغلب مردم می خواهند به خاطر کیفیت تجهیزات ما با ما کار کنند. ماشین آلات ما دارای تهویه مطبوع، رادیو و سایر امکانات می باشد. مهمتر از همه، تجهیزات ماشین آلات ما کار خود را به خوبی انجام می دهند."

شفاف باشید
شرکت ولوو:" برای ما در اولویت قرار دارد که استراتژی ها و ابتکارات خود را به اشتراک بگذاریم. برای کارکنان ما مهم است که بدانند ما به عنوان یک سازمان کجا هستیم، به کجا هدایت می شویم و برای چه چیزی تلاش می کنیم. ما جلسات منظمی را برای توضیح آخرین اخبار و رویدادها و اینکه در چه مسیری قرار است حرکت کنیم، برگزار می کنیم. ما کارکنان را تشویق می کنیم که صحبت کنند و اطلاعاتی را که برای کارشان به نحو موثر به کار می برند با ما درمیان بگذارند."

در مورد ابزار و تکنولوژی به روز باشید
به دلیل کمبود مهارت در صنعت ، شرکت هایی مانند ولوو بر تکنولوژی بیشتر برای بهبود بهره وری و پاسخ بهتر به نیازهای مشتریان تکیه کرده اند. ماشین های بدون سرنشین یک مثال خوب هستند. تکنولوژی ماهواره موقعیت یاب جهانی (GPS)، تجهیزات سه بعدی و اتوماتیک نیز یک بخشی از این پتانسیل ها را ارائه می دهند. ولوو می گوید:" به عنوان یک سازمان، ما کاملا کنجکاو هستیم تا ببینیم آینده چه بر سر تکنولوژی ماشین آلات خواهد آورد."

شبکه سازی و یادگیری مداوم را تشویق کنید
شرکت ولوو:" نمایشگاه های تجاری مانند CONEXPO / CON-AGG برای تلاش های نیروی کار ما بسیار مهم هستند. در سه یا چهار نمایشگاه برگزار شده اخیر، ما 30 تا 40 نماینده از شرکت به لاس وگاس فرستاده ایم تا چیزی های جدید را ببینند و اطلاعات مربوطه را به شرکت بفرستند تا ببینیم آیا می توانیم از آنها برای سود مشتریان مان استفاده کنیم یا خیر."

مشارکت، مشارکت، مشارکت
شرکت ولوو:" ما وقت و هزینه و منابع زیادی را برای توسعه نیروی کارمان صرف می کنیم. سازمان ما یک مؤسسه آموزشی برای هر نقش در کسب و کار ایجاد کرده است، همه چیز از کارگران عمومی تا تبدیل شدن به رئیس شرکت آموزش داده می شود. وقتی کارکنان برای ما کار می کنند، می توانند مسیر شغلی پیش رو را ببینند."

فرصت ها را شناسایی کنید
شرکت ولوو:" شرکت ما چندین بار مهارت های فزاینده ای را در صنعت به دست آورد. ما برنامه های آموزشی داخلی را راه اندازی کردیم، کارمندان را برای آموزش کارکنان جدید در مورد چگونگی بررسی، چگونگی ایجاد معیارها و ترفیع و خیلی چیزهای دیگر به کار بردیم."

به کارکنان نشان دهید که پیوسته به آنها توجه دارید
برای هر شرکتی آسان است که بگوید نیروی کارش در اولویت قرار دارد، اما زمانی که فشارهایی در شرکت ایجاد می شود، بسیاری از شرکت ها آنگونه که باید با کارکنان خود رفتار نمی کنند. درحالی که شرکت ولوو سعی می کند که کارمندان را درگیر این فشارها کند تا نشان دهد که کارمندان برایشان ارزش دارند.
شرکت ولوو:" سازمان ما بازخوردهای مثبت زیادی را به ویژه از کارکنانی که پس از کار برای دیگر شرکت های ساخت و ساز به ما پیوستند، دریافت کرده است و نظرات مثبت آنها تلاش های ما را تقویت می کند."

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21248