ترنچر Vermeer مدل RTX1250i2

ترنچر Vermeer مدل RTX1250i2

با کنترل های هوشمند و اتصالات قابل تعویض، ترنچر 127 اسب بخاری Vermeer RTX1250i2 برای به حداکثر رساندن بهره وری طراحی شده است.

با موفقیت Vermeer RTX1250، دستگاه جدید چندین پیشرفت تکنولوژیکی را ارائه می دهد، از جمله:

• منطقه بهره وری: یک ویژگی هوشمند دستگاه است که دامنه عملیاتی ایده آل و سرعت زمین را برای اتصال به عقب مشخص می کند و بهره وری را به حداکثر می رساند.
• سوئیچ فعال: تکنولوژی Auto Plunge دستگاه، دور در دقیقه (rpm) موتور را کنترل می کند و میزان شیب را به طور خودکار در قسمت عقب کاهش می دهد.
• سیستم کنترل الکترونیکی TrenchSense هنگام کار در شرایط زمینی نامساعد از خاموش شدن موتور جلوگیری می کند؛ همانطور که هنگام عملیات حفاری، rpm موتور را کنترل می کند. این سیستم به طور خودکار اگر rpm موتور کاهش یابد یا زنجیر ترنچر متوقف شود، تراکتور را متوقف می کند.
• سیستم EcoIdle به طور خودکار سرعت موتور را هنگامی که تراکتور 30 ثانیه فعال نباشد در حالت آماده به کار پایین می آورد.

براندون واگنر، متخصص برنامه های کاربردی Vermeer، می گوید: "هر قطره سوختی که شما در این دستگاه قرار داده اید، به کارآمد ترین روش استفاده می شود."

دستگاه را می توان با انواع اتصالات، از جمله ترنچرها، تیغه شخم زنی، تیغه خاکریزی و قرقره اتصال داد. اتصالات می توانند در عرض یک دقیقه تعویض شوند.

ناوگان تشخیص دستگاه Vermeer کمک می کند تا اپراتور بر ساعت کارکرد موتور، زمان بیکاری، مصرف سوخت، کدهای خطا و مکان دستگاه نظارت داشته باشد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21265