گسترش نرم افزار Load Assist در مجموعه لودرهای چرخدار ولوو

گسترش نرم افزار Load Assist در مجموعه لودرهای چرخدار ولوو

نرم افزارهای کنترل دستگاه Load Assist ولوو اکنون در طیف گسترده تری از لودرهای چرخدار، L60H تا L350H، سازگار هستند.

ولوو همچنین چندین نرم افزار جدید Load Assist را معرفی کرده و قابلیت بهره وری و سرویس دهی بهبود یافته ای را در دستگاه ها را راه اندازی کرده است.

اریک یئومانس، مدیر محصولات لودرهای چرخدار در ولوو، گفت: "ما وقتی که صحبت از توسعه محصول می شود هرگز تسویه حساب نمی کنیم. ما در حال معرفی به روزرسانی هایی برای افزایش عملکرد و سرویس دهی لودرهای اندازه متوسط ​​و بزرگ خود هستیم و قابلیت های Load Assist را نیز گسترش می دهیم که اطلاعات بیشتری را در زمان واقعی در اختیار ما گذاشته و برخی کارها را خودکار انجام می دهد."

برنامه های Load Assist از طریق Volvo Co-Pilot، یک نمایشگر لمسی داخل کابین با وضوح بالا 25 سانتی متر، کار می کنند. این فناوری برای اولین بار در سال 2016 با برنامه On-Board Weinging معرفی شد. در سال 2019، Load Assist در لودرهای چرخدار L150H به L260H استاندارد شد و برنامه Operator Coaching برای ارائه راهنمایی در زمان واقعی به اپراتورها معرفی شد.

جدیدترین به روزرسانی ها، Load Assist را تا محدوده L60 تا L90 گسترش داده است که سهولت کار، ایمنی و کارایی کلی سایت را افزایش می دهد.

برنامه های جدید

صفحه لمسی Co-Pilot اکنون فشار و دمای تایر را در زمان واقعی نشان می دهد. هر تایر به طور مستقل کنترل می شود و محدودیت فشار برای هر محور تنظیم می شود. اگر هر کدام از لاستیک ها از پارامترهای تنظیم شده خارج شود، به اپراتور هشدار داده می شود. همچنین داده ها می توانند در CareTrack، سیستم استاندارد کنترل از راه دور ولوو در دسترس قرار بگیرند، بنابراین مدیران سایت می توانند روند پارامترهای تایر را برای شرایط مشابه محیط کار در آینده تجزیه و تحلیل کنند.

برنامه نقشه ولوو از GPS داخلی لودر برای موقعیت یابی و اتصال مخابراتی در Co-Pilot برای برقراری ارتباط بین دستگاه ها استفاده می کند. اپراتورها می توانند بر روی زمان واقعی ترافیک در محل را کنترل کرده و به طور فعالانه رانندگی خود را با توجه به شرایط ترافیکی تنظیم کنند، به ویژه در مناطقی که چندین ماشین در نزدیکی یکدیگر کار می کنند.

کارایی بهبود می یابد، زیرا اپراتورها می توانند تصمیمات رانندگی را با نظارت بر چرخه گردش و گردش کار، بهتر پیش بینی کنند.

سه مورد دیگر برنامه های محاسبه کننده Toolbox می باشند. از ماشین حساب می توان برای محاسبات سریع ریاضی و تبدیل واحد استفاده کرد. برنامه یادداشت ها امکان یادداشت برداری دیجیتال در کابین را فراهم می کند. و برنامه آب و هوا به اپراتورها شرایط آب و هوایی فعلی و آینده را نشان می دهد تا تصمیمات عملیات را طبق آن بگیرند.

علاوه بر برنامه های جدید، چندین ویژگی موجود Load Assist نیز ارتقا یافته اند. گزینه Radar Detect System اکنون در Co-Pilot ادغام شده است. این امر باعث می شود تا دوربین و قابلیت بارگیری اطلاعات در یک صفحه برای راحتی بیشتر و ایمنی هنگام چرخش، قرار گیرند.

همچنین، دو حالت جدید کار به برنامه وزن گیری On-Board اضافه شده است. اپراتورها اکنون می توانند از حالت سنجش، بارگیری کامیون، ذخیره سازی یا حالت پردازش استفاده کنند. همه حالت ها، با صفحه Co-Pilot را منطبق شده و اطلاعات مربوطه را برای افزایش کارایی در برنامه های مختلف فراهم می کند.

به روزرسانی لودر چرخدار

ولوو همچنین در 11 مدل موجود در سری لودر چرخدار L60H تا L350H، به روزرسانی های ماشینی ایجاد کرده است. ویژگی که اکنون برای همه آنها استاندارد شده است، سیستم کنترل rimpull است. این اجازه می دهد تا اپراتورها نوسان چرخ را به حداقل برسانند و تعادل بین عملکردهای rimpull و هیدرولیک را بهینه کنند. به نوبه خود، به کاهش سایش لاستیک و مصرف سوخت برای بارگیری کارآمدتر باکت کمک می کند.

فواصل تعویض روغن به 1000 ساعت افزایش یافته است. همچنین ، دستگیره های جدیدی در دو طرف تاسیسات کانترویت نصب شده است که به دسترسی بهتر به نقاط سرویس کمک می کند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21617