گسترش ناوگان ماموت با مگا جک 800

گسترش ناوگان ماموت با مگا جک 800

ماموت در حال توسعه ناوگان جکهای بالابر سنگین خود با افزودن 10 برج جدید برای سیستم مگا جک 800 (mega jack 800) است.

علاوه بر این، ناوگان تعداد برج های شرکت مگا جک 800 را به 22 برج افزایش می دهد. گسترش ناوگان، دسترسی جهانی ماموت به نوآوری را افزایش می دهد که برای کاهش خطر و بهبود کارایی در پروژه هایی مانند تمدید زیرساخت های عمرانی، گسترش بندر و تاسیسات پتروشیمی ساخت و ساز ثابت شده است.

همه این پروژه ها کار ایمن و کارآمد را در اولویت کاری خود قرار می دهند که تأثیر آن بر روی تجارت مانند جریان ترافیک، جابجایی بار یا جریان محصول را به حداقل می رساند. 

رونالد هوفمنس، رئیس تحقیق و توسعه و ساخت در ماموت، گفت: "برج های مگا جک 800 بیشتر به معنای فرصت بیشتر مشتریان برای صرفه جویی در وقت، کار با ایمنی بیشتر و کاهش اختلال در طیف وسیعی از پروژه های مختلف است. یکی از مزایای واقعی سیستم مگا جک 800 انعطاف پذیری آن است که به آن اجازه داده است تا نه تنها برای پروژه های عمرانی و بندری، بلکه برای صنایع غیرفعال هسته ای و صنایع OGP نیز تأثیرگذار باشد."

مگا جک 800 یک راه حل بسیار موثر برای حل این چالش ها ارائه می دهد. مگا جک 800 ابتدا توسط ماموت در سال 2014 ساخته شد و قدرت بالابری قابل توجه 800 تن در هر برج را در یک فضای جمع و جور فراهم می کرد که تأثیر آن را بر سایر عملیات های سایت به حداقل می رساند. این اجازه می دهد پروژه هایی مانند نصب پل سریعتر انجام شود، گاهی اوقات فقط در چند روز به اتمام برسند، و برای توسعه یا ارتقاع دادن به جرثقیل های بندر به کار گرفته می شود تا عملیات اطراف آنها با اختلال کمتری انجام شود. 

در پالایشگاه ها، مشتریان ماموت از یک سیستم بالابر قوی و همه کاره بهره مند می شوند که می تواند در اکثر کارهای انجام شده در سطح زمین به سرعت مستقر شود.

رونالد هوفمنس افزود: "از آنجا که این سیستم از راه دور توسط رایانه کنترل می شود، این امکان را فراهم می کند تا همزمان با عملیات برج ها، عملکردی بسیار دقیق حاصل شود که این کار در سیستم های جک دستی امکان پذیر نیست. مهمتر از همه، این امر همچنین نیاز به تعامل با ماشین آلات را برای کمک به بهینه سازی ایمنی در محل به حداقل می رساند."

ماموت بزرگترین ارائه دهنده خدمات حمل و نقل سنگین و مهندسی در جهان است. سیستم مگا جک 800 تنها یک ماشین در دامنه جامع راه حل های جکینگ ماموت است، از جکهای مخصوص کوهنوردی گرفته تا ظرفیت 300 تن در هر برج مگا جک 300 و ظرفیت 5200 تن در هر برج مگا جک 5200.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21632