گسترش بازار ماشین آلات راهسازی با سرمایه گذاری دولتی

گسترش بازار ماشین آلات راهسازی با سرمایه گذاری دولتی

پروژه های جاده ای دولتی تکنولوژی قوی برای ماشین آلات راهسازی را تقاضا میکنند.
• سرمایه گذاری دولتی در پروژه های حفاظت و بازسازی جاده ها، بازار ماشین آلات راهسازی را گسترش می دهد. گزارشات تجهیزات ساخت و ساز چهار تولید کننده در بازار - بوماگ، Roadtec، کاترپیلار و ویرتگن- با پیشرفت های تکنولوژیکی محصولات خود پاسخ می دهند.


• پیمانکاران نیز به دنبال ویژگی های تکنولوژی هستند که به آنها کمک می کند هزینه های خود را مدیریت کنند. به عنوان مثال، سازندگان تجهیزات با گزینه هایی مانند Telematics دستگاه پاسخ داده اند، که به کاربران اجازه می دهد تا استفاده از ماشین ها را کنترل کنند و مشکلات را برای جلوگیری از خرابی، تشخیص دهند.


رئیس جمهور دونالد ترامپ 200 بیلیون دلار بودجه زیربنایی در فدرال پیشنهاد کرد که کل سرمایه گذاری را در ایالت ها، دولت های محلی و نهادهای خصوصی به 1.5 تریلیون دلار افزایش دهد. در حالی که این برنامه احتمالا تا بعد از انتخابات میان دوره ای در ماه نوامبر برگزار می شود، پیمانکاران همچنان مشغول به کار با برنامه های بهبود زیرساخت های دولت هستند.

Downtime یکی از پر هزینه ترین تاخیرهاست که می تواند در هنگام کار با تجهیزات پیچیده مانند ماشین آلات راهسازی رخ دهد. مطالعه تجهیزات ساخت و ساز با هدف تعیین هزینه های بهره وری از دست رفته، تاثیر بر فعالیت های دیگر شغل ها و بازگرداندن تجهیزات به صورت آنلاین کار می کند. این گزارش نشان داد که در بدترین حالت، یک واحد Downtime که بر سایر منابع و تیم های تولید تاثیر دارد می تواند هزینه ای بالغ بر 350 دلار در ساعت یا 2800 دلار در هشت ساعت در صورت عدم رفع موانع داشته باشد. سیستم های Telematics، با این حال، می توانند مسائل مربوط به تجهیزات مانند تنش موتور یا فشار را برای مدیران پیش از شکست کامل، گزارش دهند.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21161