گروه Manitou با بازی ویدئویی Farming Simulator 2019 همکاری می کند.

گروه Manitou با بازی ویدئویی Farming Simulator 2019 همکاری می کند.

گروه Manitou، یک رهبر در زمینه حمل و نقل، قرارداد همکاری خود را با "Farming Simulator 19"، بازی ویدیویی آنلاین امضا کرده است. با سه مدل در این نسخه، این گروه آخرین تله هندلرها و لیفتراک های خود را در یک راه جدید و سرگرم کننده ارائه می دهد و همزمان نام تجاری خود را به همه می شناساند.

Farming Simulator 19 در تاریخ 20 نوامبر 2018 عرضه شد. بازی شبیه سازی معروف کشاورزی که توسط GIANTS Software ایجاد شده است، اکنون شامل راه حل های Manitou می شود. این گروه موضع خود را به عنوان یک بازیکن مشروع در این بازی، با راه حل های کاربرپسند از لحاظ راحتی، عملکرد و سودآوری ثابت می کند.

سه مدل جدید نشان دهنده سه محدوده کاملا مشخص هستند: تله هندلر  MLT 737-130 PS+ از محدوده NewAg، لودر تلسکوپی  MLA-T 533-145 V+ و مدل MC 18، اولین لیفتراک مخصوص زمین های سخت، در این بازی معرفی می شوند.

این گروه می خواهد مدل های اخیر خود را به مخاطبان گسترده تر درتمام سنین معرفی کند.

Arnaud Sochas، مدیر محصولات کشاورزی، توضیح می دهد: "Farming Simulator بازی ویدیویی مورد علاقه کشاورزان امروز است که بیش از 15 میلیون نسخه در 10 سال فروخته است. هیجان انگیز است که بتوانیم ویژگی ها و مزایای راه حل های خود را در محیط های مجازی واقع گرایانه نشان دهیم. هدف ما ارتقاء این مدل ها از طریق شبیه ساز کشاورزی است ".

به لطف این مشارکت، این گروه قادر خواهد بود تا آخرین نوآوری های خود را به اشتراک بگذارد و حتی در آینده محصولات جدید خود را در Farming Simulator نشان دهد. علاوه بر این، غرفه گروه Manitou شامل یک منطقه بازی خواهد بود که در نمایشگاه های تجاری بین المللی SIMA در پاریس در فوریه 2019 برگزار می شود.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21336