کوماتسو با استفاده از شبکه LTE سیستم حمل و نقل اتوماتیک خود را اجرا می کند

کوماتسو با استفاده از شبکه LTE سیستم حمل و نقل اتوماتیک خود را اجرا می کند

سیستم حمل و نقل اتوماتیک FrontRunner کوماتسو آمریکا دارای مجوز فعالیت در تکنولوژی خصوصی LTE  است.

سیستم حمل و نقل اتوماتیک کوماتسو برای اولین بار در صنایع معدنی دارای عملیات تجاری خصوصی LTE است. سیستم LTE دسترسی فوق العاده بالا و قابلیت اطمینان را همراه با استانداردهای ایمنی فراهم می کند.

لوئیز استینبرگ، افسر جهانی کوماتسو و رئیس و مدیر عامل سیستم های معدنی، گفت: "این نقطه عطف صنعت نشان دهنده گامی مهم در کاوش کوماتسو در خصوص LTE خصوصی و نقش برجسته نوکیا به عنوان تامین کننده پیشرو در جهان برای راه حل های مهم و خدمات برای صنعت معدن است. به عنوان رهبر در فناوری حمل و نقل خودکار، ما همواره برای کمک به صنعت نسل بعدی برای جابجایی میلیاردها تن مواد با تکنولوژی حمل و نقل خودکار تلاش می کنیم."

Future X LTE

 سیستم اتوماتیک FrontRunner  کوماتسو اجازه می دهد تا عملیات کامیون ها، بدون سرنشین انجام شود. FrontRunner موجب جلوگیری از آسیب رسیدن به کارکنان می شود، کامیون هایی که برای بهبود ایمنی معدن، کاهش هزینه های عملیاتی و افزایش بهره وری و کارایی ارائه شده اند.

این شرکت یک برنامه طولانی مدت را در زمینه های اثبات شده شرکت در توسان، آریزونا، به انجام رسانید تا سیستم FrontRunner را بر روی زیرساخت های Future X نوکیا، به عنوان راه حل های ارتباطی LTE خصوصی برای صنعت استخراج معادن، اجرا کند.

اپراتورهای معدن نیاز به شبکه های بی سیم با دسترسی بالا، پویایی یکپارچه، کیفیت خدمات جهانی (QoS) و توانایی پشتیبانی همزمان چندین برنامه را دارند. برای دستیابی به این هدف، صنعت از تکنولوژی های بی سیم مانند Wi-Fi و شبکه های LTE خصوصی استفاده می کند که امنیت، ظرفیت و عملکرد کلی را در محیط چند برنامه ای افزایش می دهد.

کوماتسو اولین سیستم حمل و نقل خودکار را برای صنایع معدنی بازرگانی در سال 2008 در معدن مس گابریلا در Codelco شیلی راه اندازی کرد.

بعدا در همان سال، کوماتسو دومین موفقیت خود را از کامیون های خودکار در معدن آهن ریو تینتو در استرالیا به دست آورد.

امروزه، بیش از 130 کامیون خودکار کوماتسو در معدن مس شیلی، معدن سنگ آهن استرالیا و ماسه های نفتی آلبرتا درحال انجام عملیات هستند.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21391