کوبلکو مینی بیل های خود را در GALABAU نمایش می دهد

کوبلکو مینی بیل های خود را در GALABAU نمایش می دهد

کوبلکو بیل های مکانیکی کوچک خود را در GALABAU نمایش می دهد.

به گزارش راه ما مگ، این تولید کننده ژاپنی در حال تلاش برای گسترش بخش بیل های مکانیکی کوچک و متوسط رقابتی آلمان است.
شرکت ماشین آلات ساخت و ساز کوبلکو اروپا (KCME ) از حضور در نمایشگاه بین المللی آینده GaLaBau در نورنبرگ در تاریخ 12-15 سپتامبر خوشحال است. آلمان یکی از بازارهای مهم کوبلکو با پتانسیل بسیار بالایی برای رشد به خصوص در بخش بیل های مکانیکی کوچک و متوسط است. بنابراین شرکت، از این رویداد به عنوان یک سکوی استراتژیک برای نشان دادن آخرین مدل های خود استفاده خواهد کرد.
 
کوبلکو به عنوان یک متخصص برجسته بیل مکانیکی متعهد به تولید بهترین ماشین آلات می شود و بیل مکانیکی های کوچک را کلیدی برای کل خط تولید خود در نظر گرفته است. در طول 3 سال گذشته، تولید کننده ژاپنی به طور قابل ملاحظه ای در توسعه و ارتقاء این مجموعه کوچک و کم وزن سرمایه گذاری کرده است و در حال حاضر طیف گسترده ای از مدل های کوچک یک تنی با شعاع کوتاه برای سایت های کاری با فضای محدود ارائه شده است.
این سرمایه گذاری و توسعه مداوم به این معنی است که بسیاری از تکنولوژی های مدل های بزرگتر، اکنون در مینی بیل های مکانیکی کوبلکو یافت می شوند. به عنوان مثال، سازنده نوآوری iNDr (سیستم خنک کننده یکپارچه کاهش دهنده نویز و گرد و غبار) در ابتدا برای دستگاه های بزرگتر با شعاع کوتاه معرفی شد، اما در حال حاضر در تعدادی از مینی بیل مکانیکی ها از مینی بیل کوبلکو SK28SR-6 به بعد قرار  گرفته است. این به این معنی است که مشتریان ماشینهای کوچکتر نیز می توانند از همان قابلیت اطمینان بالا و عملکرد کم صدا استفاده کنند که برای کار در مناطق شهری ایده آل است.

KCME منتظر ارائه مدل های SK28SR-6، SK30SR-6، SK35SR-6، SK45SRX-6 و SK55SRX-6 همراه با کوچکترین مدل مینی بیل کوبلکو SK10SR-2 و مینی بیل کوبلکو SK17SR-3 در GaLaBau است.

علاوه بر این، بخش بیل مکانیکی متوسط آلمان در طی 12 ماه گذشته رشد کمی داشته است و کوبلکو دارای تعدادی از راه حل های عالی برای رفع نیازهای این بخش است. SK75SR-3 و SK85MSR-3 مشهور به عنوان "بیل مکانیکی سنگین " معرفی می شوند زیرا در طراحی آنها از تکنولوژی ماشین آلات سنگین کوبلکو استفاده شده است.
علاوه بر داشتن iNDr، SK75SR-3 و SK85MSR-3 همچنین می توانند با اتصالات مختلفی علاوه بر مونو بوم استاندارد خود مجهز شوند. هر دو ماشین نیز به لطف فن آوری سیستم هیدرولیکی که در بیل مکانیکی کوبلکو بیشتر استفاده می شود، قابلیت کنترل فوق العاده ای را ارائه می دهند. یکی دیگر از مزایای استفاده از طراحی ماشین آلات سنگین موجود در کلاس بیل های مکانیکی متوسط، افزایش اندازه کابین های اپراتور است که یک منطقه کار بزرگ را ارائه می دهد و لذا راحتی بیشتری در تمامی محیط های کاری به همراه دارد.

هانس رنز، مدیرعامل تجاری KCME آلمان، در این باره می گوید: "ما خوشحال هستیم که در سال جاری در GaLaBau شرکت می کنیم. آلمان و کشورهای اطراف آن بازارهای مهم ما هستند. در حقیقت، ما در حال حاضر پوشش مان در آلمان را گسترش می دهیم. مینی بیل های مکانیکی برای اهداف کلی کوبلکو مهم هستند و ماشین آلات ما طیف وسیعی از انواع برنامه های کاربردی را پوشش می دهند. تجربه بازار آلمان به ما می گوید که بیل های مکانیکی کوچک و متوسط ما اغلب اولین گزینه مشتریان برای انتخاب برند کوبلکو قبل از خرید ماشین های سنگین تر هستند، بنابراین این مدل های کوچکتر بسیار رقابتی می باشند. ما از آنچه که توسط گروه بیل های مکانیکی کوچک و متوسط خود به دست آورده ایم بسیار مفتخر هستیم و مشتاقیم که با بازدیدکنندگان در GaLaBau در مورد مزایای استفاده از ماشین آلات کوبلکو صحبت کنیم."

GaLaBau یکی از نمایشگاه های برجسته در جهان برای طراحان، تولید کنندگان و تامین کنندگان است. از زمان تأسیس آن در سال 1965، این رویداد به طور منظم در طول چهار روز، حدود 1300 غرفه دار و 65000 بازدیدکننده را جذب می کند. این مکان ایده آل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین نوآوری ها، پیشرفت ها و روند های آینده در صنعت است.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21237