کوبلکو دسته ماشین آلات تخریب و بازسازی شده خود را تقویت می کند

کوبلکو دسته ماشین آلات تخریب و بازسازی شده خود را تقویت می کند

پس از معرفی SK210D در سال 2016 و معرفی اخیر SK350DLC-10، شرکت اروپایی ماشین آلات ساخت و ساز کوبلکو (KCME) مشتاق اعلام راه اندازی SK140SRD به عنوان کوچکترین دستگاه تخریب و بازسازی شده شرکت است. با وجود اندازه کوچک، این دستگاه با 40 سال نوآوری و توسعه در ساخت ماشین آلات بازسازی شده، دوباره متولد شده است و شامل بسیاری از ویژگی های مدل های بزرگتر است.

 حدود شش میلیون وسیله نقلیه هر ساله عمر مفید زندگی خود را در اروپا می گذرانند، اما همچنان ارزش قابل توجهی به عنوان منبع قطعات یدکی دارند.

از زمان عرضه نخستین ماشین های بازسازی شده در ژاپن در سال 1979، کوبلکو همچنان به توسعه بهترین وسایل ممکن برای کمک به بازیافت و استفاده مجدد از وسایل نقلیه ادامه می دهد. به عنوان مثال، ماشین آلات بازسازی شده کوبلکو برای عملکرد بالا، قابلیت اطمینان و کارایی آنها مشهور هستند و SK140SRD جدید نیز باعث کاهش مصرف سوخت، کاهش نویز و کاهش قابل توجهی در انتشار CO2 می شود.

Peter Stuijt، مدیر محصولات KCME،می گوید:" از زمان آغاز اولین مدل بازسازی شده ما در 40 سال پیش، ما بیش از 1200 ماشین را با توسعه تجهیزات جدید که نیازهای مشتریان ما را تامین می کرد، فروختیم. در حالی که بیرون دستگاه ممکن است شبیه مدل های پیشین باشد، SK140SRD دارای نوآوری های تکنولوژیکی معروف است؛ از جمله یک فریم تخصصی و فناوری شده iNDr. این نوآوری ها به بهبود دوام، قابلیت اطمینان، کارایی و ایمنی کمک می کنند. ماشین آلات تخریب و بازسازی شده کوبلکو عملکرد بسیار خوبی را در طول عمر خود نشان می دهند و این دستگاه بازسازی شده نسل جدید نشان دهنده بهترین ماشین کوبلکو است. "

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21366