کامیون های اتوماتیک کاترپیلار

کامیون های اتوماتیک کاترپیلار

کامیون های معدنی کاترپیلار که در MineStar کار می کنند، به تازگی در حمل و نقل به نقطه یک میلیارد تن رسیده اند. کاترپیلار اولین شش کامیون خود را در سال 2013 راه اندازی کرد و ناوگان در حال حاضر با بیش از 150 فروند همراه شش شرکت مختلف معدنی که حمل و نقل در معدن سنگ آهن، مس و نفت را اداره می کنند، گسترش یافته است.

سین مک گینیس، مدیر تولید تکنولوژی معدنی کاترپیلار، می گوید: "در پرسه حمل یک میلیارد تن، کامیون های اتوماتیک تقریبا 35 میلیون کیلومتر را گذراندند. این حمل و نقل نشان داده است که چگونه می توان با از بین بردن خطاهای عملیاتی کامیون و کاهش تعداد افراد کار در منطقه معدن ایمنی را بهبود بخشید."

توسعه ابتدایی کامیون های معدنکاری اتوماتیک کاترپیلار بیش از 20 سال پیش آغاز شد. مایکل مورفی، مهندس ارشد Cat MineStar، گفت: "در سال 1996، کاترپیلار اولین کامیون معدنکاری خود را در MINExpo تولید کرد. کاترپیلار یکی از پیشگامان فناوری GPS بود و ما در چندین برنامه کاربردی موفق بودیم. در آن زمان، کاترپیلار بر توسعه بلوک های ساختمانی برای اتوماسیون متمرکز شد. این فناوری ها اکنون هسته های قابلیت های MineStar است که به اپراتورها در انجام عملیات از راه دور، نیمه مستقل و مستقل ماشین کمک می کند".

در حال حاضر، کامیون های کاترپیلار در استرالیا، آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی فعالیت می کنند. یک ناوگان از 70 کامیون اتوماتیک کاترپیلار در استرالیا 30٪ افزایش بهره وری و کاهش قابل ملاحظه هزینه ها را به همراه داشته است.

ناوگان کامیون اتوماتیک کنونی عمدتا از کامیونهای Cat 793F تشکیل شده است که حمل بار تا 227 تن را برعهده دارند. اما طیف وسیعی از مدل های کامیون در حال گسترش است.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21328