کامیون اتوماتیک بدون کابین ولوو Vera

کامیون اتوماتیک بدون کابین ولوو Vera

این کامیون الکتریکی بدون سرنشین برای حمل و نقل های کوتاه طراحی شده است.
کامیون های بدون سرنشین ولوو Vera با نام تجاری Cabless (بدون کابین) به بازار عرضه شده اند. این کمپانی همچنان در حال توسعه خودروهای سنگین اتوماتیک است.

Vera برای حمل کانتینر و تریلر استاندارد در فاصله کوتاه در بنادر، کارخانه ها و مراکز بزرگ تدارکات طراحی شده است.

کامیون های Vera با سرعت کم برای اطمینان از حداکثر ایمنی حرکت می کنند. این کامیون ها به صورت بی سیم به فرماندهی مرکزی متصل می شوند و در آنجا مکان کامیون، حالت باتری، نوع کالاها، جریان ترافیک و دیگر عوامل بحرانی پیگیری می شوند.

علاوه بر کاهش انتشار، Vera این امکان را فراهم می آورد که یک کارخانه یا تأسیسات حمل و نقل تمام وقت کار کند.

زمان تولید انبوه و دسترسی تجاری Vera مشخص نیست. Volvo Trucks اعلام کرده است که این کار در حال پیشرفت است و شرکت نیاز دارد "اقدامات لازم برای ایمن سازی جنبه های ایمنی" را انجام دهد، بنابراین "می تواند تجربه ای عالی برای مشتریان خود ارائه کند".

این شرکت در ابتدا کامیون های Vera را برای انجام وظایف تکراری در فواصل کوتاه تست می کند. Volvo Trucks معتقد است که با افزایش دانش و تکنولوژی خود، می تواند فواصل عملیاتی و سرعت را افزایش دهد.

گزارش شده است که Vera همان ویژگی های مورد استفاده در کامیون های الکتریکی ولوو، که اولین بار در اوایل سال جاری عرضه شد را دارد. هیچ جزئیاتی در مورد دستگاه و هزینه سیستم مشخص نشده است. ولو می گوید یک سایز از آن متناسب با تمام نیازها نیست و برای هر مشتری نیاز به سفارشی سازی دارد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21259