کار کردن برای رهبر جهانی هولر های مفصلدار

کار کردن برای رهبر جهانی هولر های مفصلدار

یک رویا به حقیقت پیوست: کار کردن برای رهبر جهانی هولر های مفصلدار

نوشته شده توسط روبرت پالرمو: قبل از پیوستن به ولوو، من سالها به عنوان مدیر فروش و بازاریابی برای فروشندگان تجهیزات کار کردم. به یاد دارم که در آن زمان با نماینده فروش هولر ولوو مسافرت می کردم و می گفتم: "اگر روزی شغلی در ولوو کسب کنم، می خواهم با هولرها کار کنم."

و حالا من اینجا هستم، جایی که شغل رویایی من است. ولوو محصولات بسیار خوبی را تولید می کند، اما وقتی مردم به ولوو فکر می کنند، اغلب به هولرهای مفصلدار می اندیشند.  ولوو 52 سال پیش رده بندی تجهیزات ماشین آلات را اختراع کرد. در حال حاضر، من قادر به کار با مشتریان و کمک به آنها هستم و اعتقاد دارم که هولرها بهترین مجموعه در صنعت هستند.

سه مورد از ویژگی های جدید سری G و خط تولید A60H:
1.Hill Assist و سیستم پشتیبانی Dump. Hill Assist در هنگام کار در دامنه های شیب دار 10 درصد و یا بیشتر، بدون نیاز به تعویض ترمز، هولر را در محل نگهداری می کند. این ویژگی به طور خودکار هنگام توقف کامل در یک تپه فعال می شود و هنگامی که اپراتور شتاب می گیرد، خاموش می شود. سیستم پشتیبانی Dump اجازه می دهد تا اپراتور میزان جهت کامیون را مشاهده و پارامترهای مجاز برای عملیات تخلیه ایمن را تنظیم کند. سیستم پشتیبانی Dump کامل کننده تکنولوژی بارگیری و Dump Brake ولوو است. اهرم محرک به صورت اتوماتیک در موقعیت پایین قرار دارد که کنترل دقیق را برای زمانهای چرخه سریعتر فراهم می کند.

کار کردن برای رهبر جهانی هولر های مفصلدار


2. دینامیک درایو ولوو و سیستم ترمز موتور ولوو (VEB). دینامیک درایو یک استراتژی تغییر دنده پیشرفته را فراهم می کند که ظرفیت باربری و درجه شیب را در نظر می گیرد. این دستگاه به طور خودکار انتخاب می کند که چه زمانی دنده شروع بالاتر و یا  چه زمانی زودتر دنده را حرکت دهد. در صورت لزوم، دستگاه دنده را طولانی تر می کند و از حداکثر شیب لبه جلوگیری می کند. با سیستم جدید VEB، گشتاور و نقاط حرکت در حال حاضر به طور پویا در برابر بار و شیب تنظیم می شود که باعث بهبود عملکرد ترمز شده و نیاز به استفاده از پدال ترمز و پدال های دیرکار برای سرازیری رفتن را از بین برده است. VEB جدید همچنین منجر به افزایش چشمگیر حداکثر گشتاور در تمام مدل ها می شود.


3.هولر مفصلدار A60H. با 60 تن وزن، این بزرگترین هولر مفصلدار دنیا است که نشان می دهد ولوو یک بار دیگر یک دسته جدید از تجهیزات را اختراع کرده است. وقتی که در فروش کار می کردم، همیشه شنیده می شد که مردم درباره نیاز به یک کامیون 50 یا 60 تنی صحبت می کنند. در حال حاضر من بخشی از شرکتی هستم که این واقعیت را ایجاد کرده است و من در حال انجام دمو و تمرینات اپراتور در A60H هستم. این یک تجربه عالی برای من است، اما بیشتر از آن، کمک به مشتریان و فروشندگان است.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.
 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21255