کاترپیلار چالش جهانی اپراتورهای تجهیزات سنگین را راه اندازی کرد

کاترپیلار چالش جهانی اپراتورهای تجهیزات سنگین را راه اندازی کرد

در Bauma، کاترپیلار اولین چالش جهانی اپراتور را اعلام کرد. در این رویداد چند مرحله ای، اپراتورهای تجهیزات سنگین، مهارت های خود را آزمایش کردند تا ببینند که چه کسی شایسته نامزدی "بهترین" در کسب و کار است.

چالش اپراتور، سطوح مختلف رقابت را نشان می دهد که از سطح معامله گر شروع می شود. از آن جا، برندگان به مسابقات نیمه نهایی منطقه ای که در ماه اکتبر در ایالات متحده، اسپانیا، برزیل و ژاپن برگزار می شود، فرستاده می شوند.

جایزه

برندگان نیمه نهایی منطقه ای در ماه مارس 2020 به فینال در ConExpo خواهند رفت. اپراتورهای تجهیزات سنگین که قهرمان بهاری هستند، تمام هزینه های سفر را با همه امکانات کاترپیلار با انتخاب خود برنده می شوند.

در هر مرحله، اپراتورهای تجهیزات سنگین بر اساس چابکی، چالش ذهنی و تطبیق پذیری از طریق آزمایشات دقیق و مبتنی بر زمان، آزمایش خواهند شد.

همچنین، اپراتورها بر روی توانایی خود در استفاده از تکنولوژی پیشرفته دستگاه مانند سیستم های اندازه گیری تولید کاترپیلار و GRADE Cat آزمایش خواهند شد.

ماشین ها

از طریق شش چالش، اپراتورهای تجهیزات سنگین مهارت خود را در استفاده از لودر Cat 972M ؛ بیل هیدرولیکی نسل جدید Cat 323؛ اسکید استیر 299D2؛ هندلر مواد MH3022؛ بیل مکانیکی مینی 301.7D؛ و بلدوزر D6T XE نشان می دهند.

جسیکا نونلی، مدیر نوآوری جهانی بازاریابی برای کلیه ساخت و سازهای کاترپیلار، گفت: "این مسابقه ماشین های نسل بعدی را برجسته خواهد کرد که با افزایش بهره وری با توجه سطوح جدید باعث تغییر کارایی سایت می شوند و تجربه جدیدی را برای راحتی و سهولت عملیات از طریق تکنولوژی فراهم می کنند. ما امیدواریم که چالش اپراتور جهانی افراد بیشتری را برای پیوستن به صنعت ما جذب کند."

چالش اپراتور جهانی بزرگترین مسابقه در نوع خود خواهد بود، پس از موفقیت این شرکت در رقابت سال گذشته در اسپانیا؛ در این رویداد، 18 اپراتور تجهیزات سنگین از 10 کشور در دور نهایی رقابت کردند و سباستین بکر، اپراتور آلمانی، جایزه را به دست آورد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21474