کاترپیلار هندلرهای جدید AG خود را معرفی می کند

کاترپیلار هندلرهای جدید AG خود را معرفی می کند

کاترپیلار هندلرهای 906M، 907M و 908M را که برای برنامه های کاربردی مزرعه طراحی شده اند، معرفی می کند.

با انتقال هیدرواستاتیک دو سرعته، سرعت انتقال تا 35 کیلومتر در ساعت و چند پمپ هیدرولیکی اختصاصی، کاترپیلار پیکربندی هندلر Ag را برای سه لودر چرخدار کامپکت ،906M، 907M و 908M ، خود ارائه کرده است که طبق گفته شرکت به طور خاص برای مقابله با چالش های منحصر به فرد کشاورزی طراحی شده اند.

درایو و کنترل

906M، 907M و 908M با موتور Cat C3.3B DIT با 68 اسب بخار قدرتمند شده اند تا ترکیبی از بازده قدرت و سوخت را ارائه دهند. لودرها دارای یک حالت Eco انتخابی برای زمان هایی که اقتصاد سوخت اهمیت دارد، هستند. موتور دارای پیش پاک کننده ای است که از محیط زیست دربرابر ورود گرد و خاک محافظت می کند و یک فن هیدرولیکی، موتور را خنک و بی صدا نگه می دارد.

کاترپیلار می گوید پاسخ به انتقال لودرها را می توان با توجه به کاربرد آن هنگام عملیات یا طبق دلخواه اپراتور تنظیم کرد. ظرفیت ترمز با سیستم ترمز داخلی تقویت شده در محور جلو بهبود یافته است.

رابط ابزار کار هیدرولیک ها

میزان پاسخ به پیوست هیدرولیکی نیز از طریق یک صفحه کلید در کابین قابل تنظیم است. پمپ های هیدرولیک اختصاصی برای تجهیز اتصالات، سیستم های فرمان و موتور اجازه می دهند تا ماشین ها بتوانند بدون تاثیر بر قدرت و سرعت، بالابری، فرمان و رانندگی را کنترل کنند.

سیستم هیدرولیکی لودر با فشار معادل 3400 اسب بخار با جریان استاندارد 22 گالن در دقیقه عمل می کند. جريان با سرعت بالا به ميزان 34 گالن در دقيقه تحویل داده می شود تا قدرت کافي براي پیوست ها را فراهم کند.

کابین

هندلر Ag  دارای یک کابین با فضای باز و گرمایش و تهویه مطبوع است. کنترل های جویاستیک، یک صندلی لرزش گیر و قابل تنظیم که دارای سیستم گرمایشی است و سواری روان برای عملیات در زمین های زراعی، باعث راحتی کامل اپراتورها در طول روز می شود.

 

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21291