کاترپیلار ماشین آلات Cat548 و LL 548 را راه اندازی می کند

کاترپیلار ماشین آلات Cat548 و LL 548 را راه اندازی می کند

این دستگاه ها با افزایش بهره وری، افزایش تولید و کاهش هزینه های عملیات، سودآوری را برای اپراتورها افزایش می دهد.

Cat 548 و 548 LL و سایر مدلهای ماشین آلات جنگلی سری 500 با استانداردهای نهایی مطابقت دارند و دارای قابلیت بهره وری عالی سوخت و ابزارهای بهینه سازی شده هستند.

ماشین آلات جنگلی کاترپیلار چند منظوره هستند که می تواند برای انجام طیف کاملی از وظایف عملیات جنگلی پیمانکاران سفارش داده شود.
بیل مکانیکی جنگلی Cat 548 برای انجام وظایف جنگلی از جمله راهسازی و آماده کردن محیط با قطع درختان در کنار جاده ها و یا فرودگاه ها طراحی شده است. 548 LL به عنوان یک لودر پیکربندی شده و می تواند وظایف مربوط به کندن کنده درختان را مدیریت کند.

548 Cat و LL 548 عملکرد بالایی را ارائه می دهند:
پیشرفت هیدرولیک به اقتصاد سوختی کمک کرده و قدرت بیشتری را فراهم میکند

یک سیستم هیدرولیکی پیشرفته، سطح کارایی و قدرت بیشتری را ارائه می دهد. پمپ های تکمیل شده، طرح بندی اجزاء و سوپاپ اصلی کنترل متوالی همه، جریان روغن هیدرولیکی را بهینه می کنند. بهینه سازی هیدرولیک اطمینان حاصل می کند که ابزار کار به سرعت و به طور مساوی کار کنند و در مصرف سوخت صرفه جویی شود. به روز رسانی های هیدرولیکی 548 Cat و 548 LL موتور را قادر می سازد تا در حالت یک دور در دقیقه ثابت باقی مانده و حداکثر قدرت را داشته باشد. کارکردن در یک دور در دقیقه باعث صرفه جویی در مصرف سوخت و کاهش هزینه های عملیاتی می شود.

با کنترل سرعت اتوماتیک موتور، ماشین ها به طور خودکار به یک سرعت پایین تر زمانی که در حال انجام عملیاتی نیستند بازگردانده می شوند.


گشتاور چرخش تقریبا 20 درصد افزایش می یابد

تقریبا 20 درصد افزایش در گشتاور قدرت بیشتری برای حرکت دادن درختان، افزایش تولید و بهره وری فراهم می کند.  دیگر به روز رسانی ها باعث افزایش ظرفیت بالاتری برای اداره کردن حمل و نقل های بزرگ می شود.

تنظیمات هیدرولیکی برای برنامه های خاص

با تنظیم سیستم های هیدرولیک برای برنامه های کاربردی خاص، 548 Cat و 548 LL بهینه تر و موثر در ساخت جاده، بارگیری، پردازش، کندن، یا تخلیه و انباشته کردن عمل میکنند.


کابین سبب کار راحت و سودمند اپراتور میشود

کابین ماشین آلات جنگلی دارای ویژگی ها و تکنولوژی هایی برای کاهش خستگی اپراتورهاست و آنها در تمام طول روز به راحتی کار میکنند. یک صندلی قابل تنظیم که دارای قابلیت گرم شدن و خنک کننده است و یک تهویه هوا، بخاری و یخ زدا که در هر شرایط آب و هوایی، دمای کابین را حفظ می کنند. ویژگی های دیگر شامل رادیو ماهواره ای، سوکت برق 12 ولت برای شارژ، مانیتور بزرگ و چراغ های LED است. کنترل نرم افزار استاندارد امکان انتخاب سریع و کارآمد و مبادله ابزار را فراهم می کند.

گزینه های جدید ورودی عقب دسترسی راحت را به یک پلت فرم کاملا روشن با استفاده از کلید FOB فراهم می کند. طراحی پنجره بهینه سازی شده، دید را برای انجام عملیات ها بهبود میبخشد.

دسترسی آسان ، نگهداری آسان

طراحی یک کاپوت موتور با دو زاویه باز امکان دسترسی آسان به بخش موتور و خنک کننده را فراهم می کند. موتورهای جانبی و کولرهای هیدرولیکی برای تمیز کردن به علت اینکه رو به بیرون لولا شده اند راحت است. فضای فراوان در سطح زمین امکان دسترسی آسان به ابزار، تجهیزات و لوازمی که اپراتورها روزانه استفاده می کنند را فراهم میکنند.


قابلیت دوام و اطمینان

همانند سایر ماشین های کاترپیلار، 548 Cat و 548 LL برای عملکرد قابل اعتماد و با دوام در شدیدترین برنامه های جنگلی طراحی و ساخته شده اند. قابلیت خنک سازی برای عملیات بدون دردسر 12 درصدر افزایش یافته است. فن خنک کننده عقب دمای مایع را مطلوب نگه میدارد. فن آوری های برجسته و ثابت بکار رفته، اطمینان کلی ماشین را تضمین می کنند.

پشتیبانی کاترپیلار در سراسر جهان

کاترپیلار امکان کنترل بیل مکانیکی و ردیابی و مصرف سوخت و سایر شاخص ها را از راه دور می دهد.

مشتریان کاترپیلار توسط بزرگترین نمایندگی ها پشتیبانی می شوند.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2191