کاترپیلار فن آوری کنترل از راه دور Cat Connect را معرفی می کند

کاترپیلار فن آوری کنترل از راه دور Cat Connect را معرفی می کند

کاترپیلار یک مجموعه جدید از تکنولوژی به نام Cat Connect ارائه کرده است که تشخیص تجهیزات و آپدیت نرم افزار را از راه دور ارائه می دهد.

خدمات کنترل از راه دور کاترپیلار شامل عیب یابی از راه دور و فلش از راه دور است که اطلاعات مخابراتی اجازه می دهند تا نمایندگی کاترپیلار در لحظه بر تجهیزاتی که در سایت کار هستند، نظارت کند.

هريوژ پشل، مدیر بازاریابی جهانی کاترپیلار، گفت: " دستگاه یا موتوری که کار نکند برای مشتری پولی نمی سازد بلکه موجب کاهش سودآوری شرکت نیز می شود. خدمات از راه دور، یک راه حل موثر و کارآمد برای نگهداری تجهیزات است. مشتریان می توانند از تجهیزات خود استفاده کنند، در حالی که فروشنده در نمایندگی به بررسی و تشخیص کدهای خطا و اشکالات دستگاه از دفتر می پردازد. در بسیاری از موارد، اگر تعمیر مورد نیاز باشد، فروشنده پس از تشخیص آن می تواند تکنسین مناسب را با قطعات و ابزارهای مناسب برای تعمیر دستگاه یا موتور بفرستد و در وقت و پول صرفه جویی کند."

عیب یابی از راه دور

عیب یابی از راه دور، تجزیه و تحلیل اطلاعات تجهیزات در زمان واقعی است به طوری که فروشنده می تواند به تجهیزات متصل شود و آزمایش های تشخیصی را انجام دهد. این موجب صرفه جویی در زمان رفت و آمد تکنسین به محل کار و از بین بردن خرابی تجهیزات همزمان با تشخیص می شود. دستگاه یا موتور همچنان در طول فرآیند کار خود را انجام می دهند و هیچ زمان بیکاری وجود نخواهد داشت بنابراین بهره وری شغل ها کاهش نمیابد.

هنگامی که علت کد خطا یا زنگ هشدار شناسایی می شود، فروشنده می تواند این مسئله را از راه دور حل کند. اگر تعمیر ضروری باشد، تکنسین ها با اطلاعات صحیح، قطعات و ابزار درست و دستورالعمل های مناسب برای تعمیرات ارسال می شوند.

فلش از راه دور

فلش از راه دور تضمین می کند تجهیزات کاترپیلار با آخرین نسخه نرم افزار داخلی خود آپدیت شده اند. سرویس Cat Connect جدید موجب آپدیت نرم افزار دستگاه یا موتور از راه دور در زمان مناسب برای عملیات می شود و به تکنسین برای بازدید از محل کار نیاز ندارد.

با فلش از راه دور، مشتریان کاترپیلار هنگامی که یک بروزرسانی نرم افزاری جدید ارائه می شود، از فروشنده کاترپیلار خود یا در مواردی به طور مستقیم از کاترپیلار اطلاع می گیرند. دستگاه ها یا موتورها می توانند در محل کار بدون تکنسین به روز رسانی شوند.

هنگامی که مشتری فایل پیام فوری را برای محصول مورد نظر دریافت می کند، کاربر به سادگی تایید می کند که دستگاه یا موتور آماده شروع آپدیت است و سپس فرایند را آغاز می کند.

در حال حاضر عیب یابی از راه دور کاترپیلار برای بیل های مکانیکی نسل بعدی و فلش از راه دور کاترپیلار برای بیل های مکانیکی هیدرولیکی نسل بعدی مدل 336F XE، موتور گریدرهای سری M3، لودرهای چرخدار متوسط ​​سری L و M از مدل های 950M تا 972 XE و 10 مدل از موتورهای بنزینی و گازی در دسترس هستند.

نرم افزار جدید کاترپیلار

کاترپیلار اولین برنامه تلفن همراه این شرکت را طراحی کرده است. برنامه Cat Connect جدید، به طور مستقیم به دستگاه های تلفن همراه متصل می شود و به مشتریان کمک می کند بر مکان و سلامت دستگاه نظارت کنند، سریعتر به کدهای خطا واکنش نشان دهند و زمان بیداری و کار را به حداکثر برسانند.

نرم افزار مدیریت تجهیزات تلفن همراه به کاربران اجازه می دهد تا ناوگان خود را نظارت کنند، قطعات و خدمات درخواست کنند و با فروشنده کاترپیلار خود از محل کار ارتباط برقرار کنند.

مکان دقیق همه تجهیزات ردیابی شده توسط برنامه بر روی دستگاه تلفن همراه با ساعت عملیاتی دستگاه، داده های سلامتی و بهره برداری نمایش داده می شود.

شاخص های برنامه ریزی شده براساس ساعت کارکرد دستگاه، به کاربر ارسال می شود، بنابراین سرویس دهی می تواند در زمانی تنظیم شود که بر تولید و بهره وری تاثیری نداشته باشد.

کدهای خطا، مانند هشدار موتور، هشدارهای مربوط به مسائل خدمات بحرانی را که باید پیش از وقوع وقفه خرابی پیگیری شوند، ارائه می دهند.

کاربران جدید می توانند با کلیک روی "شروع به کار" ثبت نام کرده و داده های تجهیزات را به برنامه وارد کنند.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21392