کاترپیلار غلطک جدید را رونمایی میکند

کاترپیلار غلطک جدید را رونمایی میکند

مشتریان از محصولات کامپکتور کاترپیلار انتظار دارند تا ماشین آلات و خدماتی را ارائه دهند که به آنها در سودآوری بیشتر کمک کند. مدل های جدید کاترپیلار همینطور است. این دستگاه امکان اداره آسان، حمل و نقل ساده و خدمات سریع را میدهد.

آسان برای کار

ویژگی های عملیاتی ساده شامل سوئیچ های دکمه ای برای فعال سازی سریع و آسان عملکرد دستگاه است. اهرم حرکتی مکانیکی واکنش سریع برای کنترل دقیق را فراهم می کند، در حالی که چراغ های لرزشی در کنسول در شرایط کم نور عملیات را تسهیل می دهند.

عملکرد سازگاری کارآمد

سیستم ارتعاشی با دامنه وسیع و طراحی منحصر به فرد و غول پیکر، عملکرد عالی را به نمایش می گذارد. با فعال شدن اتوماتیک، این دستگاه نتایجی را که سایت های شغلی نیاز دارند، فراهم می کند.


نظارت دقیق

توانایی این محصول امکان نظارت دقیق را فراهم می کند تا صاحبان از موقعیت مکانی و نیازهای خدمات مطلع شوند. پانل کنترل ساده و پلت فرم بزرگ راحتی را برای انواع اپراتورها فراهم میکند. اجزای بادوام و موتورهای کارآمد بهره وری را افزایش و هزینه ها را کاهش میدهند.

دسترسی مستقیم به خدمات

دسترسی کامل به زهکش از راه دور، پورت های نمونه گیری و فیلترها باعث می شود سرویس سریع و آسان باشد. خدمات طولانی مدت برای روغن موتور و درام های ارتعاشی، که نیازمند عملیات بهینه تری هستند دستگاه را در محل کار نگه می دارند.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2189