کاترپیلار سری جدید ماشین های برش متحرک را معرفی می کند

کاترپیلار سری جدید ماشین های برش متحرک را معرفی می کند

کاترپیلار سری S2000 / S3000 از ماشین های برش متحرک را معرفی می کند. کاترپیلار سری جدید S2000 / S3000 را برای کارهای تخریب و برش تولید کرده است.
ماشین های برش متحرک برای بیل مکانیکی های هیدرولیکی کاترپیلار و سایر شرکت ها 11 تا 85 تن طراحی شده اند. به لطف افزایش عملکرد و مقاومت کششی و درجه سختی فولاد بیش از T1 این دستگاه "برای خدمات طولانی و کارآمد" طراحی شده است.

کاترپیلار زمان چرخه را در ماشین های برش جدید کاهش می دهد، و آنها را سریعتر از مدل های قبلی می کند. دهانه آنها طراحی شده اند تا مواد آزاد و به راحتی سقوط کنند و دریچه سرعت باعث افزایش قدرت برش و سرعت باز شدن دهانه ها می شود. صفحات فضایی ضخیم همچنین باعث افزایش سرعت برش و کاهش میزان انرژی می شوند.


ویژگی های محافظتی بر روی ماشین آلات برش شامل یک پیچ سوراخ کننده در نقطه ای از فشار برش و یک سیلندر کاملا محصور برای جلوگیری از آسیب ها و حفاظت از خطوط و شیلنگ های هیدرولیک است.

کاترپیلار همچنین می گوید که نقطه های روغن کاری را در جایی که از سطح زمین در دسترس قرار می دهد و مسائل مربوط به خدمات مانند نگهداری تیغه و جایگزین کردن صفحات فلزی می تواند به سرعت و به آسانی انجام شود.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21162