کاترپیلار خط تولید UTV را گسترش می دهد

کاترپیلار خط تولید UTV را گسترش می دهد

به گزارش راه ما، کاترپیلار دو مدل جدید UTV را به خط تولید جدید خود اضافه کرده است.

سال گذشته، کاترپیلار اعلام کرد اولین وسیله نقلیه سودمند خود را معرفی می کند - Cat CUV82 با موتور بنزینی و CUV102 D با موتور دیزلی.

در حال حاضر، خط تولید شامل Cat CUV85 با سوخت بنزینی و CUV105 D با سوخت دیزلی می باشد. CUV85 و CUV105 D دارای فضای بزرگ برای جای دادن پنج نفر هستند.

کاترپیلار نیروی زیادی را برای ساخت یک UTV که ترکیبی از دوام، راحتی و سادگی در تعمیر و نگهداری است، صرف کرده است.
ماشین آلات CUV85 و CUV105 D دارای یک بستر بارگیری فولادی بوده و ظرفیت بارگیری 454 کیلوگرم و ظرفیت حمل و نقل 907 کیلوگرم را ارائه می دهند.
هر دو وسیله نقلیه جدید دارای سیستم تعلیق مستقل چهار چرخ برای ارائه ثبات در بارگیری کامل هستند. همچنین، سیستم بزرگ برداشت موانع زمین تضمین می کند که وسیله نقلیه قادر به حرکت در زمین های ناهموار است.

مدل های Cat UTV به طور موثر وظایف حمل و نقل و مانور سریع در زمین های ناهموار را با سرعت 72 کیلومتر بر ساعت در محل کار انجام می دهند. CUV85 توسط یک موتور سه سیلندر بنزینی با ظرفیت 0.8 لیتری و قدرت 50 اسب بخار و CUV105 D با یک موتور دیزلی با ظرفیت 1 لیتری و قدرت 25 اسب بخار تولید می شوند.

ویژگی هایی مانند شتاب روان، چشم انداز های واضح و قابلیت ترمز موتور، Cat UTV را برای حمل و نقل و بکسل مناسب کرده است. انتخاب حالت های رانندگی اجازه می دهد راننده مطابقت با شرایط زمین حالت رانندگی را برای خودرو انتخاب کند.

طراحی UTV باعث کاهش سر و صدا و ارتعاش در حین عملیات می شود. علاوه بر این، یک کابین بزرگ در هنگام طراحی UTV، گزینه مهمی به شمار می رفت.


آسان برای کار:

کنترل الکتریکی قابلیت های عالی و سریع را در اختیار شما قرار می دهد. پانل دستگاه اطلاعات عملیاتی مانند سرعت زمین، سرعت موتور، ساعت عملیاتی، کیلومتر شمار اتومبیل، ولتاژ باتری، دمای موتور و سطح سوخت را نمایش می دهد.

مشتریان می توانند UTV های کاترپیلار خود را برای انطباق با نیازهای خاص کاری با بیش از 50 گزینه لوازم جانبی سفارش دهند. ویژگی های سفارشی شامل آلارم پشتیبانی، بخاری، لبه ی جلو و چراغ کار است. همچنین، مدل Cat UTV برای نصب و راه اندازی سریع از تمامی گزینه ها استفاده می کند. این مدل های UTV در سراسر ایالات متحده و کانادا، به استثنای کالیفرنیا و کُبِک، در دسترس خواهند بود.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21228