چگونه نقاط فشار صنعت موجب نوآوری در تکنولوژی می شوند؟

چگونه نقاط فشار صنعت موجب نوآوری در تکنولوژی می شوند؟

طبق گفته اعضای هیئت رادیوتلویزیون در برنامه تلوزیونی آنلاین FMI، شرکت های ساخت و ساز که به دنبال بهبود بهره وری هستند باید سرمایه گذاری های تکنولوژی را هم تراز با اهداف تجاری قرار دهند و از کاربران نهایی درخواست خرید کنند.

به گزارش راه ما مگ، پیمانکاران رشد قابل توجهی را در چند سال آینده پیش بینی کرده اند و با حدود 75 درصد از پاسخ دهندگان در نظرسنجی ژانویه  AGC  اعلام کردند که قصد دارند نیروی کار خود را در سال جاری افزایش دهند؛ با این وجود داده ها نشان می دهند که 82 درصد تلاش می کنند تا کارگران واجد شرایط را پیدا کنند.

تغییر بزرگی در حال انجام است، صنعت به دنبال پیدا کردن راه هایی برای ماندن در نوک قله و کنترل تقاضا ها می باشد. علیرغم کساد ساخت و ساز در پذیرفتن تکنولوژی، فناوری و تکنولوژی می تواند به پیشبرد صنعت کمک کند.

برنامه آنلاین روز 16 ماه مه توسط شرکت مشاوره مدیریت و شرکت سرمایه گذاری FMI Corp میزبانی شده بود. و سخنرانان شرکت نرم افزاری ساخت و ساز Rhumbix، اطلاعاتی درباره موضوعاتی ازجمله؛ چگونه فناوری و اتوماسیون می توانند کارایی کار را بهبود بخشند و همچنین فرصت ها و موانع پذیرش تکنولوژی سخن گفتند.

رانندگان را تغییر دهید
جی اسنایدر، مدیر عامل تکنولوژی FMI، چهار فاکتور را که بر صنعت فشار می آورند، مشخص می کند: پیچیدگی پروژه، کمبود کار، بهره وری و فشرده سازی برنامه. او گفت که هر نقطه فشار میتواند تغییرات را سرعت بخشد و فناوری و نوآوری را فعال کند. بر اساس اسنایدر، راننده های دیجیتالی شامل:
• گسترش دستگاه های متصل شده.
• گسترش اتصال بی سیم.
• کاهش هزینه ذخیره سازی انبوه.
• توسعه نرم افزار برای برنامه های تلفن همراه.
• تثبیت بازار نرم افزار.
• تشدید اهمیت راه حل های یکپارچه.

چگونه نقاط فشار صنعت موجب نوآوری در تکنولوژی می شوند؟

اطلاعاتی که اسنایدر گفته است مواد اولیه کسب و کار است و آینده ی همه چیز را در اختیار خواهد داشت. برای مثال، کاترپیلار با شرکت تکنولوژی Uptake مشارکت کرده است تا نرم افزاری را به عنوان یک راه حل خدمات (SaSS) ارائه کند که از سنسورها برای جمع آوری اطلاعات عملکرد و تعمیر و نگهداری در تجهیزات سنگین استفاده می کند. داده های به دست آمده نه تنها زمان بیکاری را کاهش، بلکه سودمندی و بهره وری تجهیزات را نیز افزایش می دهند.

تعریف بهره وری
جان مورفی، مشاور ارشد FMI، می گوید:" بهره وری، مقیاس ارزیابی اثربخشی مدیریت است."
در طی این برنامه آنلاین، مورفی همچنین هشت بازدارنده برای بهره وری را از طریق DOWNTIME یا همان زمان بیکاری مشخص کرد:
•عیوب
• تولید بیش از حد
• انتظار برای تکمیل یک کار
• استعدادهای استفاده نشده
• حمل و نقل ابزارها، محصولات و مواد غیر ضروری
• موجودی که به طور ناکارآمد مدیریت می شود
• حرکت (به عنوان حرکت بیش از حد افراد یا اشیاء تعریف شده است)
• پردازش بیش از حد (یا انجام اقدامات یا فعالیت هایی که مورد نیاز نیستند)

مورفی برای به حداکثر رساندن صرفه جویی و افزایش سودآوری، تمرکز بر کارگران را توصیه کرد. وی محاسبه کرد که بهبود بهره وری 1٪ موجب صرفه جویی 4/8 دقیقه در یک روز کاری هشت ساعته خواهد شد و سود دهی خالص را 10٪ افزایش می دهد. بنابراین 10٪ بهبود، 48 دقیقه صرفه جویی و سود 100٪ را به همراه خواهد داشت.

وی افزود، فرصت واقعی در فناوری، این است که آن را به گونه ای ترکیب کنیم که سود بیشتری برای مشتریان به ارمغان بیاورد. این می تواند از طریق هر تعداد راهکارهای فناوری، از جمله اینترنت، رباتیک پیشرفته، هوش مصنوعی، مدولاسیون یا پیش سازه، تکرار تولید وسایل نقلیه خودکار باشد.

استراتژی های استقرار فناوری
براساس گفته مورفی، اگر اجرای تکنولوژی با شکست مواجه شود، اغلب به خاطر سازگاری ضعیف با فرایندها و روش ها است. و به دنبال آن، پذیرش کم، مشکل در استفاده از آن، آموزش ناکافی و عدم یکپارچگی با نرم افزار و تکنولوژی به وجود می آید.

اسنایدر می گوید:" فناوری همیشه باید آنچه که اهداف کسب و کار استراتژیک شما را به عنوان یک شرکت تعریف می کند، برآورده کند. درک کنید که آن اهداف چی هستند و سپس از منابع برای حل این مسائل استفاده کنید."

با توجه به Skillett، استقرار موفق فناوری، به سه مرحله به ظاهر ساده انجام می شود: برنامه ریزی برای آن، ساختن آن و گسترش آن.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21238