چگونه شرکت های ساخت و ساز از ردیاب GPS استفاده می کنند؟

چگونه شرکت های ساخت و ساز از ردیاب GPS استفاده می کنند؟

چگونه شرکت های ساخت و ساز از ردیاب GPS استفاده می کنند؟
هنگامی که ما از GPS حرف می زنیم، به طور کلی منظورمان دستگاه های قابل حمل که بر روی داشبورد یک وسیله نقلیه نصب میشوند و راننده را با نشان دادن جهت، هدایت میکنند، است.

اما هدایتگری تنها یک جنبه از کار GPS است.

GPS یک ابزار کسب و کار بسیار ارزشمند برای شرکت های ساخت و ساز است که به آنها کمک می کند تا ماشین آلات گران قیمت را از برج ها و جرثقیل های متحرک مدیریت کرد. در حقیقت، اغلب برای انواع دارایی های باارزشی که نیاز به ردیابی دارند مانند ژنراتورها و کمپرسورها استفاده می شود.


چگونه ماشین های گران با استفاده از GPS ردیابی می شوند؟

1. دستگاه کوچک ردیابی GPS بر روی این ماشین ها نصب شده است (فرایندی که معمولا 15 دقیقه طول می کشد). آنها می توانند طیف وسیعی از درجه حرارت و شرایط کاری سخت را تحمل کنند. در بیشتر موارد دستگاه GPS از منبع برق تجهیزات استفاده می کند؛ همچنین، میتواند از باتری خود با عمر هفت ساله استفاده کند.


2. دستگاه ردیابی در صورت لزوم به تجهیزات جوش داده میشود و اطلاعاتی نظیر زمان شروع یا توقف کار موتور را می توان از طریق آن دنبال کرد. حتی تجهیزات قدیمی نیز می توانند به دستگاه ردیابی GPS مجهز شوند.


3. دستگاه با یک برنامه ردیابی GPS مانند ناوگان Telogis ثبت شده است. اطلاعاتی که دستگاه را شناسایی می کند ضبط می شوند بنابراین سیگنال های درست به قطعه مناسب تجهیزات متصل می شوند.


4. تجهیزات در داشبورد نرم افزار ردیابی GPS (ناوگان Telogis) ظاهر میشوند و موقعیت مکانی و وضعیت فعلی دستگاه را نشان میدهند.


چگونه مدیر ناوگان از اطلاعات ردیابی استفاده می کند؟

بدیهی است، اگر مدیر ناوگان بر تمام ماشین ها نظارت کند، خواندن همه وضعیت به روز رسانی برای هر قطعه تجهیزات نیاز به زمان بسیار طولانی دارد در حالی که کار کمی انجام میشود. ناوگان Telogis می تواند مقدار زیادی از اطلاعات را که با ردیاب GPS جمع آوری کند.
ناوگان Telogis یک داشبورد یک صفحه ای دارد که تمام اطلاعات را روی نقشه نشان می دهد. مدیر می تواند برای به دست آوردن جزئیات بیشتر روی اطلاعات خاصی زوم کند و یا با اپراتور ارتباط برقرار کند.
راه دیگری برای اطمینان از اینکه مدیران ناوگان تنها اطلاعات GPS مربوط به خود را مشاهده می کنند، تنظیم قوانین کسب و کار سفارشی است.


سرعت امن رانندگی

برخی از لیفتراک ها هنگامی که بیشتر از سرعت خاصی رانده می شوند خطرسازند. مدیر ناوگان باید بداند که آیا آنها به طور خطرناکی رانده می شوند و به اپراتورها آموزش های لازم برای کم کردن مسئولیت شرکت و حفظ ایمنی خود را بدهند.
یک هشدار سفارشی میتواند برای خودروهای خاص تنظیم شود و هنگامی که سرعت غیر مجاز میشود یک ایمیل ارسال میکند.


مطابق با ساعات کار ساخت و ساز

شما یک قرارداد برای ساخت یک ساختمان جدید در یک شهر دور افتاده دارید. شرکت شما توسط قوانین محلی شهر باید فقط در زمان و مکان خاصی کار کند تا مانع ایجاد اختلال در آسایش ساکنان محلی شود. بسیار مهم است که شرکت شما با این قوانین مطابقت داشته باشد تا از جریمه های گران قیمت جلوگیری و فرصت کارهای آینده در منطقه را از دست ندهد.
شهری که عملیات در آن صورت میگیرد چند صد مایل دورتر قرار دارد، می توانید فعالیت ها را از ناوگان به دقت نظارت کنید تا اطمینان حاصل شود شرایط در شهر مناسب است. در ناوگان Telogis ، شما تمام وسایل نقلیه، ماشین آلات و سایر تجهیزات مورد نیاز که در این سایت کار می کنند را دسته بندی کرده و مشاهده میکنید که آیا در ساعت کار مجاز فعالیت میکنند.
سپس شما می توانید یک هشدار واحد را برای کل تیم تنظیم کنید که اگر تجهیزات در خارج از ساعتهای مجاز فعالیت کنند، به شما اطلاع دهد، بنابراین شما می توانید برای توضیحات با آنها تماس بگیرید.


دقیق، قابل اعتماد و طراحی شده برای مدیریت تجهیزات سنگین

ناوگان Telogis دارای دانش و تجربه ارزشمندی در زمینه ردیابی ماشین ها از راه دور با استفاده از تلفن همراه است. طیف گسترده ای از تجهیزات می تواند نظارت و مدیریت شود، از جمله ماشین های قدیمی تر که می توانند با استفاده از تکنولوژی GPS ردیابی و به روز شوند. برای مدیران ناوگان، داشتن این نوع کنترل برای تجهیزات سنگین خود، به معنای آرامش ذهن است.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21156