چگونه از مزایای مالیات سالانه در خرید تجهیزات بهره مند شویم؟

چگونه از مزایای مالیات سالانه در خرید تجهیزات بهره مند شویم؟

اگر در سال جاری به دنبال راهی برای بازگرداندن پول به جمع کل درآمد سالانه شرکت خود هستید، بخش 179 قانون مالیات بر ارزش افزوده IRS و حق الامتیاز تخفیف دو روش آسان برای صرفه جویی هزاران دلار در خرید تجهیزات جدید و استفاده شده هستند.

انگیزه های مالی ممکن است یک موضوع پیچیده و خسته کننده باشد، اما برای صاحبان تجهیزات مهم است که برنامه ها را درک کنند و به تغییرات بپردازند تا بتوانند از مزایا استفاده کنند. یک نمونه از آن این است که در سال جاری فرصت های بیشتری برای استفاده از تجهیزات وجود دارد.

آن فرصت ها کدامند؟ به طور ساده، بخش 179 به شما این امکان را می دهد تا قیمت کلی تجهیزات واجد شرایط که در طول سال از درآمد ناخالص شما خریداری شده اند (قبل از پرداخت مالیات) کاهش یابد. حق الامتیاز تخفیف یک مقررات اول سال است که در تسریع کاهش بها نقش دارد. این امر پس از کسر بخش 179 انجام می شود، پس برای شرکت هایی که بیشتر از حد بخش 179 هزینه می کنند، عالی است.  

یکی دیگر از مزیت های جدید این سال این است که هر دو تجهیزات جدید و استفاده شده واجد شرایط بخش 179 هستند. حق الامتیاز تخفیف تنها تجهیزات جدید را پوشش می داد تا زمانی که قانون جدید مالیات تصویب شد. در یک تغییر در سال های اخیر، حق الامتیاز تخفیف شامل تجهیزات استفاده شده نیز می شود.

اینجور برنامه ها سال به سال تغییر می کنند. چندین به روز رسانی دیگر عبارتند از:

>مقدار کسری بخش 179 از 500000 تا 1 میلیون دلار افزایش یافته است.

>بخش 179 بودجه شرکت های واجد شرایط را برای خرید سالانه تجهیزات از مبلغ 1 میلیون دلار تا 2.5 میلیون دلار تغییر داده است.

> حق الامتیاز تخفیف 50 درصد هزینه های خرید تجهیزات جدید به 100 درصد هزینه های تجهیزات جدید و استفاده شده افزایش یافته است.

اکنون یک زمان عالی برای استفاده از 100 درصد حق الامتیاز تخفیف سال است.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21350