پیمانکار هلندی سه پل را در 48 ساعت تخریب کرد

پیمانکار هلندی سه پل را در 48 ساعت تخریب کرد

پیمانکار هلندی سه پل را در 48 ساعت تخریب کرد
پیمانکار هلندی LEK Sloopwerken اخیرا سه پل راه آهن 150 متری طولانی را در بزرگراه A27 هلند در طی یک هفته تعطیلات در ماه مه تخریب کرد. برای دستیابی به این هدف، شرکت Epiroc از یک تخریبگر با سیستم های هیدرولیکی سنگین و سیستم حفاظت هوشمند استفاده کرده است.


پنج هزار متر مکعب بتن
برای به حداقل رساندن اختلال در ترافیک، پیمانکار در آخر هفته 26 تا 27 مه برای تخریب سه پل قدیمی که در نزدیکی Hilversum و Bilthoven قرار داشتند، با یک منطقه شهری با محدودیت در ایجاد سر و صدا و گرد و غبار یک مهلت 48 ساعته داشت. هر پل 150 متر طول و 6 متر ارتفاع داشت و در کل، کار تخریب، شکستن 5 هزار متر مکعب بتن بود.

این کار با موفقیت انجام شد با استفاده از 9 دستگاه هیدرولیک شش سیلندری Epiroc با وزن 3 تا 7 تن؛ چهارتا HB 7000، یک HB 5800، سه تا HB 4100/4200 و یک HB 3100. ماشین ها از سه کارخانه ولوو، کاترپیلار و هیتاچی تهیه شده بودند.

عملکرد تخریبگر با IPS بهینه سازی شده است
تخریبگر هیدرولیکی Epiroc دارای سیستم حفاظت هوشمند اختراع شده (IPS) است که ترکیبی از ویژگی های کنترل خودکار و StartSelect محبوب Epiroc است و به طور خودکار عملکرد تخریبگر را با هر شرایط کاری سازگار می کند.

IPS موقعیت دقیق تر و به مراتب سریع تر از برش هیدرولیکی را امکان پذیر می کند. Epiroc می گوید که زمان بهره برداری  بالا است. از زمانی که IPS فعال است هیچ مداخله اپراتور مورد نیاز نیست بنابراین هیچ فرایندی روند کاری را مختل نمیکند.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21120