پیشرفت های لودر حفاری Case سری N

پیشرفت های لودر حفاری Case سری N

پیشرفت های طراحی شده برای لودرهای حفاری سری N شامل رانشگر، هیدرولیک (سیستم کنترل کامل) و سیستم الکتریکی است. Case چندین ویژگی اختیاری پیشین را استاندارد کرده است و علاوه بر این، مجموعه ای از گزینه های کارخانه ای را در این مدل ها ارائه می دهد.

پکیج استاندارد و اقتصادی سوخت در حال حاضر شامل سوئیچ های حالت ECO برای هر دو عملکرد حفاری و بارگیری می شود. یک ویژگی بیکاری خودکار موتور زمانی که کنترل های لودر برای یک فاصله زمانی استفاده نمی شود، سرعت موتور را به حالت غیرفعال کاهش می دهد و یک ویژگی خاموش کننده، موتور را بعد از چند فاصله زمانی بیکاری خاموش می کند. همچنین حالت خاموش شدن حفاظتی موتور زمانی که دمای خنک کننده، درجه حرارت سیالات رانشگر و یا فشار روغن موتور بیش از حد معمول باشد، موتور را خاموش می کند. ویژگی های استاندارد سیستم الکتریکی در حال حاضر شامل یک سوئیچ جدا کننده باتری و پایانه استارت است.

طبق گفته Case، رانشگر سری N برای جاده سازی و قابلیت درجه بندی به روز شده است. گزینه های کارخانه در سری N شامل چراغ های LED جدید (چهار عدد جلو، چهار عدد عقب و دو عدد در طرفین)، صفحه نمایش با پوشش ضد غبار که به پنجره جلو متصل می شود و ضربه گیرهای جلویی است. تایرهای جلویی با شعاع 46 سانتیمتر و یک محور جلویی سنگین برای مدل های 580N  و 580 Super N  موجود می باشد.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21287