پایان نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران

«نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری» به صورت سالانه با حضور شرکت های داخلی و خارجی در فضایی به مساحت 30 هزار مترمربع و با مشارکت کشور هایی همچون كره، ژاپن، چين، آلمان، جمهوری چک، هلند، ایتالیا، سوئد، ترکیه، سنگاپور، روسیه و سایر شرکت های جهان توسط هلدینگ بین المللی آوین و با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

امسال هم بر اساس رویه سالهای گذشته این نمایشگاه از تاریخ 18 الی 21 مهرماه  برگزار شد.

به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ایران در تهران، براساس آمار ثبت شده و دریافتی در هر دوره این رویداد بین المللی میزبان بیش از 29000 بازدید کننده داخلی و خارجی به صورت رسمی در کنار حضور بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی بوده است.

اهداف این نمایشگاه بنا بر گفته مسئولین برگزاری این رویداد شامل موار زیر است:

معرفي دستاوردها، ظرفيت ها و توانمندي هاي شركت ها، نهادها و سازمان هاي داخلي وخارجي در زمينه حمل و نقل عمومي خدمات و صنايع وابسته، خودروهاي سنگين، ماشين آلات عمراني و راه سازي، وسائط نقليه سبك و سنگين، خودروهاي مخصوص و تجاري، ترافيك و صنايع وابسته، عمران و توسعه شهري و مكانيزاسيون خدمات شهري و...

انتقال دانش فني و تكنولوژي روز و كارآمد به كشور در راستاي رشد كيفي و كمي محصولات داخلي و توسعه صادرات غير نفتي و ايجاد ظرفيتهاي جديد در بخش توليد رقابتي.

آشنايي با الگوهاي موفق جهاني در عرصه حمل و نقل و ترانزيت كالا و مسافر.

فراهم نمودن زمينه هاي لازم جهت سرمايه گذاري شركتهاي داخلي و خارجي.

بهبود وضعيت محيط زيست در كلان شهرها و بهينه سازي مصرف سوخت كشور.

کمک به بازسازی فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و خدماتی شهرها، توجه به مسائل و مشکلات ناوگان حمل و نقل شهری و جاده ای و کمک به حل معضل ترافیک.

برای مشاهده عکس های این نمایشگاه به صفحه اینستاگرام راه ما مراجعه نمایید. 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21539