ویژگی ای که باعث می شود کنترل SmartGrade ، گریدرهای جان دیر را بسیار منحصر بفرد کند

ویژگی ای که باعث می شود کنترل SmartGrade ، گریدرهای جان دیر را بسیار منحصر بفرد کند

ویژگی اصلی کنترل SmartGrade جان دیر برای موتو گریدرها، چیزی است که سیستم آن را ندارد: دکل ها.

در اوت سال 2018، سیستم کنترل درجه بدون دکل، اولین نوع در طبقه گریدرها بود که موقعیت های بسیار آسیب پذیر را از کار تجهیزات گران قیمت حذف می کند.

اما آنچه واقعا سیستم را از هم جدا می کند دقت گریدر و طراحی محور آن است.

لوک کورث، مدیر بازاریابی موتو گریدرهای جان دیر، می گوید که دقت SmartGrade در مدل های پیشرفته، از سنسور موقعیت سیلندر می آید.

کورث می گوید که در داخل هر یک از سیلندر تیغه هیدرولیکی گریدر، میله ای دیگر با یک آهنربا در انتهای است. همانطور که سیلندر گسترش می یابد، یک سنسور درونی، سیگنال هایی را به میله ی مغناطیسی می فرستد که موجب عقب و جلو رفتن آهنربا می شود.

با استفاده از زمان لازم برای بازگشت آن سیگنال، سیستم می تواند تشخیص دهد که تا چه اندازه سیلندر گسترش یافته است. دانستن آن اجازه می دهد تا سیستم موقعیت تیغه را در یک میلیمتر تعیین کند.

کورث می افزاید که این روش تشخیص موقعیت است که نمی تواند از طریق یک واحد اندازه گیری درونی و یک سنسور که به یک عنصر در کنترل ماشین برای بولدوزرها و بیل های مکانیکی تبدیل شده است، انجام شود.

وی افزود: "یک سیستم اندازه گیری درونی نیاز به حرکت دارد و شما باید همیشه تیغه را در اطراف حرکت دهید تا تنظیمات آن را انجام دهید. شما نمی توانید آن را برای موتورگریدر اجرا کنید. شما معمولا تیغه را عوض می کنید و آن را در موقعیتی که می خواهید قرار می دهید و آن را رها می کنید."

ویژگی های SmartGrade وGP  (GradePro)، در کارخانه بر روی گریدرها نصب می شوند و شرکت جان دیر هیچ یک از مشتریان خود را به خرید سیستم یکپارچه جدید مجبور نمی کند.

در حقیقت، حتی در دستگاه های SmartGrade GP، شما هنوز هم تیغه های موجود برای نصب دکل را مشاهده می کنید. این به این دلیل است که جان دیر هر گریدر را برای انعطاف پذیری و ترجیحات مشتریان خود تولید می کند.

همه مدل گریدرها همچنین از سیستم های صوتی برای زمانی که اتصال GPS ضعیف است برای پشتیبانی استفاده می کنند.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21461