ویرتگن کسب و کار Deere را 83 درصد بهبود میبخشد

ویرتگن کسب و کار Deere را 83 درصد بهبود میبخشد

انتظار می رود یکی شدن John Deere و گروه Wirtgen در سال 2017 به میزان قابل ملاحظه ای به افزایش درآمد شرکت جان دیر کمک کند.
در حالیکه Deere دارای سهم بازار بزرگی در آمریکای شمالی، روسیه، آفریقا و برخی از مناطق دیگر است، Wirtgen در سراسر جهان بسیار گسترده است. انتظار میرود این ترکیب به معنای وسیعتری از محصولات این دو باشد که برای مشتریان در سراسر جهان ارائه میشود.

این شرکت انتظار دارد بخش ساخت و ساز و جنگلداری خود را در سال 2018 با افزایش 83 درصدی فروش در سراسر جهان روبرو کند. انتظار میرود Wirtgen در سال جاری به افزایش فروش تقریبی 56 برسد.

Ruccolo مدیر عامل جدید شرکت ویرتگن گفت: "ما تعداد زیادی مشتری در سراسر جهان داریم." این فرصتی برای به اشتراک گذاشتن یک محصول گسترده تر را فراهم می کند؛ در حالی که بین محصولاتی که توسط Deere و Wirtgen ساخته شده است، مشتریانشان از ماشینهای هر دو نوع برای کارشان استفاده می کنند: برای مثال پیمانکاران ساخت و ساز در جاده ها، از انواع تجهیزات راهسازی استفاده می کنند.

مدیر عامل این شرکت در ادامه افزود: به خاطر سازه های مختلفی که توسط هر دو Deere و Wirtgen استفاده می شود، بعید به نظر می رسد که شبکه های توزیع ترکیب شوند. Deere از شبکه خود استفاده می کند، در حالی که Wirtgen از طریق توزیع کنندگان مستقل و شرکت های وابسته به فروش مستقیم فروخته می شود.

سؤال این است که آیا Deere فشار بیشتری به بازار اروپا وارد می کند؟ Ruccolo در جواب به این سوال گفت: که باید منتظر ماند و مشاهده کرد.

Domenic G. Ruccolo در ادامه افزود : "ما به جهانی سازی کسب و کار راهسازی و معدنی ادامه خواهیم داد. همه به اروپا اشاره می کنند، اما اروپا 30 کشور با زبان های مختلف است."

 

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma2131