ونکوور دو گواهینامه پلاتین LEED دریافت می کند

ونکوور دو گواهینامه پلاتین LEED دریافت می کند

مرکز همایش ونکوور اولین مرکز همایش در جهان است که دو گواهینامه پلاتین LEED دارد.

پلاتین بالاترین سطح LEED (رهبری در طراحی انرژی و محیط زیست) است و نسخه 4 جدیدترین نسخه سیستم رتبه بندی است که "چارچوب و معیار نسل بعدی ساختمان های سبز" می باشد.

لیزا بیر، وزیر گردشگری، هنر و فرهنگ، گفت: "تبریک به مرکز همایش ونکوور برای دستیابی به دو گواهینامه پلاتین LEED. این چنین دستاوردهایی، شهرت B.C را به عنوان مقصد انتخابی برای بازدیدکنندگان داخلی و بین المللی افزایش می دهد، درحالیکه محیط زیست سالم و پایداری را برای همه بریتانیایی-کلمبیایی ها فراهم می کند."

این دستاورد نتیجه یک روند دقیق بود تا تمام زمینه های عملیات را در مرکز همایش بازبینی کند؛ از جمله تعامل با ذینفعان، مشتریان و خرده فروشان برای شناسایی فرصت ها برای بهبود عملکرد پایدار. به طور ویژه، صدور گواهینامه پلاتین برای برتری در زمینه های مدیریت زباله، بهره وری انرژی، کاهش استفاده از آب داخلی، امکانات تعمیر و نگهداری و بازسازی در میان دیگران بوده است.

کن کرتینی ، رئیس و مدیر عامل BC Pavilion Corporation، گفت: "در حالی که مرکز همایش ونکوور با بالاترین استانداردهای زیست محیطی با ویژگی هایی مانند 24282 مترمربع سقف زندگی، زیستگاه های دریایی و فن آوری های سبز چشمگیر ساخته شده است، تعهد ما نسبت به محیط زیست بیش از ساختمان است. ما تصمیم گرفتیم که یک رهبر جهانی در زمینه پایداری برای ایجاد تغییر در جامعه و صنعت جهانی باشیم. من از تیم مان به خاطر تعهد و تلاش زیاد برای گسترش برنامه پایداری بسیار متشکر هستم."

LEED که توسط شورای ساختمان سبز ایالات متحده توسعه یافته است، گسترده ترین سیستم رتبه بندی ساختمان سبز در جهان است. LEED برای تقریبا انواع ساختمان ها و خانه ها موجود بوده که چارچوبی بسیار کارآمد با صرفه جویی در هزینه برای ساخت ساختمان های سبز و سالم را فراهم می کند. گواهینامه LEED یک نماد شناخته شده جهانی از موفقیت پایدار است.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21403