ولوو سبز ADTs  Volvo دوستدار محیط زیست

ولوو سبز ADTs Volvo دوستدار محیط زیست

فروشنده سوئیسی، ADTs  Volvo را به عنوان عضوی از بسته کربن خنثی به رنگ سبز درآورده است.
فروشنده مستقل سوئیسی، رابرت ایبی ، به مشتریان ولوو فرصتی برای مراقبت از محیط زیست خود با خرید یک هولر مفصلدار، همراه  با گواهینامه «GoGreen» ارائه می دهد. هولرها در اولین کارخانه ساخت و ساز تولید می شوند که به طور کامل توسط انرژی های تجدید پذیر تولید شده و با گواهی کربن خنثی از بنیاد Fair Recycling برای حمل و نقل از سوئد به سوئیس صادر میشوند.

بسته "GoGreen" از سوی فروشنده روبرت ایبی، مشتریان را قادر می سازد تا با خرید هر وسیله نقلیه جدید از ولوو به حفاظت از محیط زیست کمک کنند. این بسته شامل تمدید گارانتی و انتخاب گزینه های خدماتی است، اما مهمتر از همه، یک گواهی جبران خسارت از سوی سازمان حفاظت محیط زیست است. این گواهینامه حمل و نقل ماشین را از کارخانه سوئد به محل کار مشتری و تعداد مشخصی از ساعات کار را نیز پوشش می دهد.
برای نشان دادن اعتبارنامه ی خود، هولر ها با بسته "GoGreen" فروخته می شود که بر اساس اولویت مشتری، بالای گواهی دارای یک برچسب است که به زبان آلمانی، فرانسوی یا ایتالیایی در آن نوشته شده است "هولر من سبز است". کل ماشین نیز می تواند بر اساس درخواست سبز رنگ شود.

همه هولر های ولوو در بازار - از ظرفیت 25 تنی A25G تا 55 هزار تنی A60H غول پیکر - در Braås، سوئد تولید می شوند که در سال 2014 اولین تولید کننده تجهیزات ساخت و ساز بود.
 نخستین هولر Volvo A-25G که در حال ساخت است، در حال حاضر از خط تولید در Braås خارج شده است و مسیر رابرت ایبی را در اداره مرکزی Regensdorf به طور کلی طی نموده است.

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21116