ولوو بیل مکانیکی کامپکت الکتریکی و لودر چرخدار خود را در Bauma رونمایی کرد

ولوو بیل مکانیکی کامپکت الکتریکی و لودر چرخدار خود را در Bauma رونمایی کرد

در Bauma، ولوو نخستین مدل های تجاری بیل مکانیکی کامپکت الکتریکی و لودر چرخدار خود را معرفی کرد.

این دو ماشین جدید، بدون انتشارهای اگزوز، سطح سر و صدای کمتر، کاهش هزینه های انرژی و نیازهای تعمیر و نگهداری کمتر منتشر شده اند.

از سال 2020، ولوو شروع به راه اندازی مجموعه کاملی از بیل های مکانیکی الکتریکی (EC15 تا EC27) و لودرهای چرخدار (L20 تا L28)، برای توقیف موتورهای دیزلی، پرداخت.

ملکر جرنبرگ، رئیس شرکت ولوو، گفت: "ما اولین سازنده تجهیزات ساخت و ساز هستیم که بر آینده الکتریکی در طبقه ماشین آلات کامپکت تمرکز کرده ایم."

بیل مکانیکی ECR25 و لودر L25 اولین ماشین آلات الکتریکی جدید ولوو بود که در Bauma به نمایش گذاشته شد.

جرنبرگ ماشین های جدید را "ستاره های" محصولات ولوو در Bauma نامیده است.

جرنبرگ در جریان کنفرانس مطبوعاتی ولوو در Bauma، گفت: "رویکرد ما این است که یک طرز فکر پایدار در کل زنجیره داشته باشیم تا بتوانیم محصولاتی نوآورانه ارائه دهیم."

تحول الکتریکی

برای ایجاد ECR25 و L25 الکتریکی، موتورهای احتراق با باتری های لیتیوم یونی جایگزین شده اند.

بیل مکانیکی ECR25 دارای باتری های لیتیوم یونی و یک موتور الکتریکی است که قدرت را برای هیدرولیک ها به منظور حرکت دستگاه و اتصالات آن فراهم می کند. باتری های دستگاه به اندازه کافی انرژی الکتریکی را ذخیره می کنند تا ECR25 را برای هشت ساعت در رایج ترین برنامه های کاربردی، کار کند.

L25 نیز دارای باتری های لیتیوم یونی است که هشت ساعت زمان کار را در برنامه های معمول دستگاه، از جمله کارهای زیرساختی نور، باغبانی، خاکبرداری و کشاورزی، تامین می کند. L25 همچنین دارای دو موتور الکتریکی اختصاصی است؛ یکی برای رانشگر و یکی برای هیدرولیک ها.

جدا کردن زیر سیستم ها منجر به راندمان بالاتر در سیستم ها و کل ماشین شده است.

ECR25 و L25 دارای شارژر داخلی هستند که اجازه شارژ یک شبه را از طریق یک سوکت خانگی معمولی می دهند. همچنین، یک گزینه شارژ سریع، نیز در دسترس است.

اسکات یانگ، مدیر ماشین آلات الکتریکی و بدون سرنشین ولوو، گفت: "ECR25 و L25 ماشین های انقلابی هستند که نشان دهنده تعهد شرکت ولوو به فناوری آینده است. ماشین های الکتریکی، بدون انتشار ذرات، اکسید نیتروژن و یا دی اکسید کربن در محیط زیست قرار می گیرند. آنها دارای سطوح سر و صدای بسیار کم بوده و برای استفاده در شهرها و مناطق پرجمعیت ایده آل هستند."

نمونه های اولیه الکتریکی تا واقعیت

راه اندازی ECR25 و L25 واکنش های مثبتی نسبت به ماشین های ولوو طی چند سال گذشته داشته است. این شامل نمونه اولیه بیل مکانیکی کامپکت الکتریکی EX2 و نمونه اولیه لودر چرخدار کامپکت الکتریکی LX2 می باشد.

با معرفی اولین ماشین های الکتریکی، تعدادی از ماشین ها قبل از شروع تولید تا اواسط سال 2020، مورد استفاده مشتریان در پروژه های آزمایشی قرار می گیرند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21475