هیتاچی Trimble Loadrite را به لودرهای چرخدار خود اضافه می کند

هیتاچی Trimble Loadrite را به لودرهای چرخدار خود اضافه می کند

طبق گفته تریمبل، Loadrite L3180 SmartScale با قابلیت سنجش هوشمند، توانایی بارگیری، بهره وری و جلوگیری از بارگیری بیش از حد را دارد.

یوهان اسمیت، مدیر کل تریمبل، گفت: "با استفاده از همکاری بین تریمبل و هیتاچی برای تکنولوژی پیشرفته ساخت و ساز، این برنامه جدید تکنولوژی، تریمبل و ماشین آلات هیتاچی را با یکدیگر همراه می کند و به مشتریان اجازه می دهد تا بهره وری را در لودر خود افزایش دهند."

Loadrite L3180 SmartScale با استفاده از سنسورهای سنجش هوشمند و سنسور حالت جامد برای بارگیری دقیق و سریع استفاده می شود. همچنین دستگاه هایی را برای جمع آوری و همگام سازی اطلاعات از طریق WiFi به پورتال گزارش InsightHQ متصل می کند.

InsightHQ اطلاعات زنده و عملیاتی را از Trimble Loadrite در لودرها و بیل های مکانیکی در سراسر سایت جمع آوری می کند تا گزارشات بهره وری و گزارش عملکرد عملیات استخراج، پردازش و بارگیری را در زمان واقعی در دست داشته باشید.

پلت فرم مقیاس لودر تریمبل، دارای سنجش دقیق، مدیریت هوشمندانه اطلاعات و یک رابط کاربری هوشمندتر است.

سنجش دقیق تر

L3180 سنجش دقیق تری از مقیاس ها را در طیف گسترده ای از شرایط از جمله تنظیم برای زمین های ناهموار، تکنیک اپراتور و حرکات ماشین را با استفاده از اطلاعات سنجش جدید ارائه می دهد. این سیستم همچنین دارای سنسور های CAN-bus دیجیتال برای ایمنی زاویه و جبران شیب زمین به صورت استاندارد است.

مدیریت دقیق تر اطلاعات

L3180 در حال حاضر شاخص های عملکرد کلیدی در داخل کابین (KPIs) را شامل می شود، از جمله تن در ساعت و همچنین تعداد دستگاه برای فعال کردن اپراتورها برای نظارت بر عملکرد و دستیابی به اهداف روزانه. هنگامی که از پورتال گزارش InsightHQ از طریق تریمبل استفاده می کنید، پرسنل می توانند به سایت تولید و عملکرد KPI از دسکتاپ یا تلفن همراه دسترسی داشته باشند. این سیستم اطلاعات را به صورت محلی ذخیره می کند و سپس با InsightHQ همگام سازی می کنند.

رابط کاربری دقیق تر

L3180 دارای صفحه نمایش 14.5 سانتی متری لمسی است که دو برابر اندازه مقیاس نسل قبلی می باشد. طراحی رنگی رابط کاربری اجازه می دهد تا راهنمای منو و عکس العمل سریع تر انجام شود. اطلاعات مربوط به بارگذاری جدید، از جمله مشتری و محصول برای هر شغل، می تواند توسط هر اپراتور در رابط کاربری سفارش داده شود تا با گردش کاری خود منطبق شود و کسب اطلاعات مناسب برای حداکثر بهره وری را آسان تر کند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21383