هیتاچی Grade Guidance را  برای بیل های مکانیکی Dash-6 راه اندازی می کند

هیتاچی Grade Guidance را برای بیل های مکانیکی Dash-6 راه اندازی می کند

هیتاچی با همکاری Topcon، سیستم جدید Grade Guidance را برای کمک به اپراتورها در حفاری دقیق توسعه داده است.

Jonny Spendlove، مدیر بازاریابی بیل مکانیکی ماشین آلات ساخت و ساز هیتاچی آمریکا، گفت: "با استفاده از گزینهGrade Guidance جدید، مشتریان ما می توانند با اطمینان حفاری کرده و بهره وری خود را افزایش دهند. به جای صرف زمان برای حدس و گمان در رسیدن به درجه مناسب، Grade Guidance آن را در زمان واقعی نظارت می کند، بنابراین مشتریان می توانند این کار را سریع انجام دهند."

گزینه جدید در حال حاضر در بیل های مکانیکی هیتاچی مدل ZX210-6، ZX210LC-6 و ZX350LC-6 در دسترس بوده و در آینده در تمام مدل های Dash-6 عرضه خواهد شد.

در ترانشه و شکل دهی به دامنه ها و پایه های حفاری، Grade Guidance کمک می کند تا کارایی در پروژه های مختلف بهبود یابد.

نمایش زمان واقعی از فاصله به درجه بندی موجب کاهش زمان تا درجه بندی نهایی می شود، بنابراین عملیات را می توان به سرعت به اتمام است. یک شاخص درجه بندی در زمان واقعی همچنین اجازه می دهد تا اپراتور برای مدیریت درجه بدون خروج از کابین، به یک درجه سنج یا مقیاس درجه نیاز نداشته باشد.

آماده برای کار

با پشتیبانی از شبکه فروشندگان هیتاچی، Grade Guidance در کارخانه نصب و کالیبره شده است، بنابراین آماده کار در محل کار می باشد. ادغام کامل کابین و سازه های ماشین کمک می کند تا اجزای کلیدی مانند سنسورها از آسیب حفظ شوند و همچنین استفاده از فرمان را برای کنترل آسان می کند.

این سیستم به عنوان راهنمای درجه دوبعدی یا راهنمای درجه سه بعدی در دسترس است. راهنمایی درجه دوبعدی، با گیرنده لیزری، ارتفاع لبه برش را نسبت به یک سطح مرجع نشان می دهد. راهنمای درجه سه بعدی با سیستم ماهواره ای هدایت جهانی (GNSS ) موقعیت و ارتفاع را با توجه به مرجع جهانی نمایش می دهد.

ZXLink

داده های سیستم از هر دو گزینه می تواند برای تجزیه و تحلیل به ZXLink فرستاده شود، بنابراین می توان از سلامت دستگاه مطلع شد و بر پروژه ها نظارت کرد.

ZXLink دسترسی به مکان ناوگان، توابع، ساعت، مصرف سوخت، هشدارها و دیگر داده های ضروری ماشین را فراهم می کند. همچنین، مشاهده موقعیت مکانی و اطلاعات هشدار در این زمینه از دستگاه های iOS یا Android ممکن می باشد.

.شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21417