هیتاچی لودر جدید ZW550-6 خود را برای سخت ترین و سنگین ترین برنامه ها طراحی کرده است

هیتاچی لودر جدید ZW550-6 خود را برای سخت ترین و سنگین ترین برنامه ها طراحی کرده است

هیتاچی می گوید: لودر هیتاچی مدل ZW550-6  برای سنگین ترین کارها، از جمله سنگ های سنگین و حجم زیاد خاک طراحی شده است.

طبق گفته هیتاچی، لودر 47 تنی دارای یک موتور 381.7 کیلووات Isuzu مطابق با قوانین انتشار Tier 4 Final است که بدون استفاده از فیلتر ذرات دیزلی، با کاهش کاتالیزور انتخابی (SCR) و یک سیستم مایع اگزوز دیزل کار می کند. سیستم SCR نیازی به دمای بالا موتور ندارد و مصرف سوخت را کاهش می دهد. طراحی SCR نیز فضای بیشتری را در محفظه موتور برای دسترسی و خدمات باز می کند. اپراتورها می توانند سوخت بیشتری را با خاموش شدن خودکار موتور ذخیره کنند.

برای قدرت اضافی، ZW550-6 یک حالت قدرت جدید دارد که با چرخاندن سوئیچ روی فرمان، باعث افزایش 10٪ دور در دقیقه موتور می شود. این ویژگی در هنگام نیاز به نیروی شکست اضافی برای حفاری توده های سنگین مفید است. قدرت اضافی همچنین، برای بالا رفتن از شیب های تند با بار زیاد، بالابردن سریع تر باکت و شتاب سریع تر در سطوح مسطح استفاده می شود .

لودر چرخدار توسط فرمان خلبانی هدایت می شود. هیتاچی فرمان معمولی را برای دید بهتر اپراتور از بین برده است. هیتاچی علاوه بر دید 360 درجه ای کابین، محل پشته اگزوز را برای باز کردن دید عقب تغییر داده و یک دوربین دید عقب را به لودر اضافه کرده است. کابین همچنین دارای چندین فضای خالی می باشد.

برای ایمنی بیشتر، لودر هنگام نزدیک شدن به 6 متری اشیاء و موانع یک هشدار شنیداری و بصری ارائه می دهد.

ZW550 مجهز به یک باکت 6.2 یا 7 متر مکعبی است.

برای محافظت در برابر گرد و خاک، هیتاچی یک فن خنک کننده رادیاتور را که در هر 30 دقیقه به طور خودکار یا به صورت دستی فعال می شود را اضافه کرده است.

لودر با سیستم مخابراتی eSafety Global Hitachi همراه است تا از راه دور عملکرد دستگاه را کنترل کند. همچنین تهیه گزارشات عملیاتی روزانه، تشخیص از راه دور و یادآوری سرویس را می فرستد. برنامه ConSite شرکت به طور خودکار خلاصه عملیات ها را ماهانه ایمیل می کند.

شما میتوانید انواع اجاره و خرید و فروش اعم از اجاره بیل،اجاره بیل مکانیکی چرخ زنجیری،اجاره مینی بیل، اجاره لودر ولوو، اجاره جرثقیل، اجاره دستگاه آسفالت، مینی بیل و ... را در سایت راه ما انجام دهید.

 

لینک کوتاه خبر : https://www.rahma.ir/rhm/rahma21488